Paieška

iPhone 3G ekrano keitimas

Lietuviai mėgsta Apple produkciją, kadangi ji veikia sklandžiai, turi daug funkcijų, tarnauja ilgai. Tiesa, net ir patys geriausi telefonai kartais genda, tad paranku visada turėti meistro numerį, kuris pasirūpins, kad atsiradus gedimams jie būtų greitai sutvarkyti. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingas iPhone 3G ekrano keitimas – siūlome bendradarbiauti su Mano-phone profesionalais, kurių patirtis, žinios, nuolatinis tobulinimasis padeda darbus atlikti greitai ir klientui tinkama kaina.

iPhone 3G ekrano keitimas visoje Lietuvoje

iPhone 3G ekrano keitimas atliekamas visoje Lietuvoje: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje… Vilniuje esate laukiami servise adresu: J. Jasinskio g. 16. Kviečiame užsiregistruoti dėl stikliuko keitimo Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete.

Jeigu gyvenate ne sostinėje ir Jums reikalingas iPhone 3G ekrano keitimas – galimas telefono transportavimas, pristatymas Jums labiausiai tinkamu būdu: kurjeriu, paštomatu, paštu, autobusų siuntomis ir t.t. Nepriklausomai nuo to, ekranas sudužo ar tik įskilo – remontas bus atliekamas greitai, gera kaina, baigus taisyti mobilusis atrodys tarsi naujas.

iPhone 3G ekrano keitimo kaina

Stikliuko keitimo kaina kinta priklausomai nuo problemos masto, kliento skubumo, reikalingų dalių bei kitų svarbių kriterijų. Jeigu norite sužinoti, kiek kainuos ekranų keitimas ir kaip greitai paslaugos bus suteikiamos – susisiekite asmeniškai. Užtikrinama, kad meistrai darbus atlieka ne tik greitai bei profesionaliai, tačiau ir pigiai, tad palikite ekrano keitimo darbus tiems, kurie puikiai išmano tokius gedimus ir žino, kaip juos sutvarkyti.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui