Paieška

iPhone 5 ekrano keitimas

Apple produkcija – vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje. Tautiečiai džiaugiasi, kad šie telefonai ne tik funkcionalūs, tačiau ir tvirti, iškritę iš rankų nesudūžta. Tiesa, jie nėra atsparesni didesniems dužimams, ekrano skilimui. Jeigu Jums reikalingas iPhone 5 ekrano keitimas – esate ten, kur reikia. Tiek skilęs, tiek visiškai suskaldytas ekranas sutvarkomas labai greitai ir kokybiškai, atgausite tokį mobilųjį, kuris atrodys kaip ką tik iš salono.

iPhone 5 ekrano keitimas visoje Lietuvoje

iPhone 5 ekrano keitimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, gyvenate Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ar Klaipėdoje – meistrai pasirūpins, kad telefono tvarkymas būtų greitas, gera kaina ir ilgam laikui. Vilniečiai yra laukiami servise adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius. Jeigu skubate – tokiu atveju raginame užsiregistruoti. Neteks laukti eilėje, greitai bus suteikiamos reikalingos paslaugos. Registracija: telefonu +37067306748 arba elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt.

Jeigu sudužo telefonas, norite, kad juo pasirūpintų Mano-phone meistrai, tačiau negyvenate Vilniuje – tokiu atveju pasirinkite Jums labiausiai tinkamą telefono perdavimo būdą ir laukite, kol sutvarkytas išmanusis bus pristatytas Jums atgal. Patogiausias pasirinkimas yra telefono perdavimas per kurjerį, kadangi paprasta suderinti laiką ir vietą. Klientui dėl nieko nereikia sukti galvos, nes Mano-phone pasirūpins viskuo A iki Ž. Telefonų ekranų keitimas – smulkmena, tačiau būtina ją palikti tiems, kurie greitai ir kokybiškai su ja susitvarko.

iPhone 5 ekrano keitimo kaina

iPhone 5 ekrano keitimo kaina kinta priklausomai nuo problemos masto. Kuo gedimas didesnis – tuo brangesnės dalys jo tvarkymui reikalingos, tad tai kelia ir suteikiamų paslaugų kainas. Tiesa, galite jaustis ramus, kad kartą sutvarkytas telefonas Jums tarnaus ilgai, atrodys kaip ką tik iš salono.

Taip pat iPhone 5 ekrano keitimas džiugina ir garantija, kuri suteikiama atlikus remonto darbus. Ji prasideda nuo 3 mėn. ir tęsiasi priklausomai nuo remonto darbų sudėtingumo (nustato meistras). Jeigu norite žinote, kiek kainuos taisymas – susisiekite asmeniškai.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Nesvarbu, ar atsirado nedideli įbrėžimai, ar ekranas visiškai suskilo – Mano-phone meistrai sėkmingai pasirūpins bet kokiais gedimais. Stikliuko keitimas atliekamas labai greitai, tad tai puikus pasirinkimas taupantiems laiką. Stikliuko garantija leidžia jaustis visiškai ramiu dėl sutvarkyto įrenginio, kadangi atsiradus pakartotiniams skylimui – jis bus sutvarkytas visiškai nemokamai. Viskas – dėl klientų patogumo. Mano-phone meistrai yra ypač lankstūs.

Kaip užsakyti iPhone 5 taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas iPhone 5 remontas – susisiekite Jums labiausiai tinkamu būdu ir sulauksite išsamios meistrų konsultacijos, kuri padės Jums apsispręsti dėl mobiliojo tvarkymo darbų. Nelaukite, kol nedidelis skilimas taps didele problema, kurios tvarkymas kainuos kur kas daugiau. Geriausia į meistrus kreiptis kuo anksčiau. Tokiu atveju stikliukas bus sutvarkomas ne tik pigiau, tačiau ir greičiau.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui