Paieška

iPhone 6 PLUS ekrano keitimas

Sudužo iPhone 6 PLUS telefono ekranas? Bendradarbiaukite su Mano-phone meistrais, kurie bet kokio dydžio įskilimus tvarko greitai, profesionaliai ir gera kaina. Meistrai supranta, kad kasdienybė be telefono daugeliui žmonių yra labai sudėtinga, tad norisi, kad sugadintas mobilusis būtų kuo greičiau sutvarkytas.

Greitą pagalbą Jums gali suteikti Mano-phone. Vos 20 minučių ir iPhone 6 PLUS ekrano keitimas liks tik kaip nemalonus atsiminimas.

iPhone 6 PLUS ekrano keitimas visoje Lietuvoje

iPhone 6 PLUS ekrano keitimas atliekamas greitai, kaina – puiki, rezultatas – ilgalaikis. Telefonų tvarkymas atliekamas visoje Lietuvoje. Jeigu gyvenate Vilniuje – laukiame Jūsų adresu:  J. Jasinskio g. 16. Jeigu nenorite laukti eilėje, prašome užsiregistruoti užpildžius užklausą mūsų internetiniame puslapyje, telefonu: +37067306748 arba elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt.

Jeigu gyvenate kitur: Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir t.t. – tokiu atveju galimas išmaniojo perdavimas per kurjerį. Mano-phone pasirūpins viskuo, Jums tik liks paduoti telefoną ir pasiimti, kai jis sutvarkytas bus pristatytas iki Jums tinkamiausios vietos.

iPhone 6 PLUS ekrano keitimo kaina

Mobiliųjų ekranų keitimas atliekamas ne tik greitai, tačiau ir gera kaina. Naujas stikliukas, kuris pakeičiamas – kokybiškas, sertifikuotas Apple gaminys, tad galite jaustis ramus dėl sutvarkyto išmaniojo funkcionalumo.

Meistrai pakeitus stikliuką savo darbui suteikia daugiau nei 3 mėn. garantiją. Pagal poreikius, kol atliekamas iPhone 6 PLUS ekrano keitimas – Jums gali būti suteikiamas pakaitinis telefonas.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Jeigu Jums reikalingos greitos paslaugos už puikią kainą – tokiu atveju stikliuko keitimas Mano-phone taisykloje yra geriausias pasirinkimas. Ir jokio skirtumo, ekranas tik suskilo ar visiškai sudužo – bet kokia problema bus išspręsta. Meistrai teikia nemokamas konsultacijas, tad kreipkitės, kai reikia pagalbos!

Kaip užsakyti iPhone 6 PLUS taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas remontas – galite užsukti mūsų darbo valandomis bet kada, kai Jums patogu. Tačiau jeigu nenorite laukti eilėje – kviečiame užsiregistruoti susitikimui. Tokiu atveju meistrai lauks Jūsų, tvarkymas dažnai trunka iki 20-ies minučių, tad prisitaikoma prie klientų poreikių.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui