Paieška

iPhone 6 ekrano keitimas

iPhone 6 ekrano keitimas, jam suskilus, yra būtinas, kadangi šiais laikais telefonai naudojami ne tik skambinimo, tačiau ir naršymo, laidų žiūrėjimo poreikiams patenkinti, tad be puikiai vaizdą perteikiančio ekrano – naudojimasis telefonu bus kur kas sudėtingesnis. Nepriklausomai nuo to, Jūsų telefono ekranas sudužo, įskilo ar visiškai suskilo – visoje Lietuvoje dirbantys Mano-phone meistrai užtikrins, kad po trumpo taisymo laiko tarpo Apple telefonas vėl būtų Jūsų rankose ir veiktų puikiai.

Stikliuko keitimas atliekamas greitai, kaina – patraukli, tad nieko nelaukite ir pasirūpinkite vienu svarbiausiu daiktu gyvenime.

iPhone 6 ekrano keitimas visoje Lietuvoje

Jeigu Jums reikalingas iPhone 6 ekrano keitimas – galime Jus nudžiuginti, kadangi Mano-phone paslaugas siūlo visoje Lietuvoje už gerą kainą. Gyvenantys Vilniuje visada laukiami adresu J. Jasinskio g. 16. Jeigu skubate – tokiu atveju siūlome užsiregistruoti Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Tokiu atveju meistrai jau lauks Jūsų, tad ir telefono stikliuko keitimas bus greitas, dažnai trunka iki 20-ies minučių.

Gyvenantys ne Vilniuje taip pat gali pasinaudoti profesionaliomis Mano-phone paslaugomis. Patogiausias variantas – perduoti telefoną per kurjerį. Sutvarkius – per kurjerį jis bus grąžintas Jums atgal, tad negaiškite savo laiko, Mano-phone komanda pasirūpins viskuo. Taip pat galimas išmaniojo siuntimas paštu, paštomatu, autobusų siuntos paslaugomis, tad pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą. Bet kuriuo atveju mobiliųjų telefonų tvarkymas suteikiamas visiems. Ir jokio skirtumo, gyvenate Lietuvos viduryje – Panevėžyje, laikinojoje sostinėje – Kaune, geležinės lapės mieste – Šiauliuose ar vėjuotoje Klaipėdoje. Susisiekite ir suderinsime smulkmenas!

iPhone 6 ekrano keitimo kaina

Telefono remontas atliekamas ne tik greitai, tačiau ir pigiai. Jeigu norite sužinoti, kiek preliminariai Jums kainuos iPhone 6 ekrano keitimas ir per kiek laiko paslaugos bus suteiktos – kviečiame susisiekti su Mano-phone profesionalais. Meistrai, pagal Jūsų poreikius, gali detalizuoti – koks pakaitinis stikliukas bus naudojamas. Juolab, suteiktoms paslaugoms pridedama nuo 3 mėn. garantija, tad jauskitės ramus – tvarkymas bus profesionalus.

Galimas skubus ekranų keitimas. Žinoma, skubi paslauga apmokestinama papildomai, tačiau Mano-phone, net ir su papildomais mokesčiais, vistiek gali pasigirti, kad paslaugų kainos yra konkurencingos, taisymas – profesionalus. Mano-phone vertina savo klientų patogumą, tad greta suteikiamų paslaugų taip pat pasirūpina, kad tvarkymas nesukeltų problemų. Siūlomi pakaitiniai telefonai visiškai NEMOKAMAI. Galėsite pasirinkti iš kelių variantų ir naudotis juo, kol bus tvarkomi Jūsų telefono įbrėžimai.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Kuomet galima telefono ekrano tvarkymo darbus palikti geriausiems – kodėl gi to nepadarius? Mano-phone – patirtis, noras mokytis ir gebėjimas net ir į pačias sudėtingiausias problemas pasižiūrėti labai lanksčiai ir pasiūlyti klientams tokias paslaugas, kokios jiems labiausiai tinka. Pradedant tinkama kaina ir tęsiant puikia kokybe.

  • Ekrano keitimas trunka iki 20-ies minučių, tad padedama skubantiems.
  • Sutvarkytam ekranui teikiama ilgesnė nei 3 mėn. garantija.
  • Jeigu telefono tvarkymas trunka ilgiau – NEMOKAMAI duodamas pakaitinis telefonas.
  • Siūlomas klientui tinkamiausias telefono paėmimo ir grąžinimo būdas. Viskuo pasirūpins Mano-phone administracija, tad profesionalumas – mūsų prioritetas.
  • Servise priimami ir neužsiregistravę klientai, tad jeigu einate pro šalį – užsukite ir galbūt mes galėsime Jums padėti!

Net ir visiškai suskaldytas telefonas gali būti prikeliamas naujam gyvenimui. Svarbiausia nelaukti, kol nedideli įskilimai taps masyvesniais. Juk naudojant įdužusį ekraną bus padaroma dar daugiau žalos.

Kaip užsakyti iPhone 6 taisymo paslaugas?

Visi, kuriems reikalingas iPhone 6 telefono tvarkymas – laukiami Mano-phone servise. Jeigu reikalinga konsultacija arba norite užsirašyti susitikimui – kviečiame susisiekti šiais būdais: telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildykite užklausą internete. Virtualiu būdu Jums bus atsakoma į visus iškilusius klausimus, nurodoma, kiek gali kainuoti ekrano keitimas, galiausiai, informuojama per kiek laiko problema bus pašalinta. Susitikimo laikas derinamas prie klientų poreikių, tad jeigu Jūsų dienotvarkė yra labai užimta – nurodykite, kuriuo metu galite atnešti telefoną ir meistrai prisitaikys prie Jūsų poreikių. Juolab, galimas telefono perdavimas per kurjerį ir pačiame Vilniaus mieste. Viskas – Jūsų patogumui.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui