Paieška

iPhone 6S PLUS ekrano keitimas

Suskilęs telefono ekranas labai apriboja įrangos funkcionalumą, juolab, dažnai braukiant pirštų odoje pasilieka mini stikliukai, kurie yra nematomi, tačiau kelia didelį diskomfortą. Jeigu Jums reikalingas iPhone 6S PLUS ekrano keitimas – kreipkitės į Mano-phone specialistus, kurie kasdien susiduria su šio modelio ekranų keitimu, tad žino kaip darbus atlikti ne tik profesionaliai, tačiau ir greitai.

Išmaniojo telefono “prikėlimas naujam gyvenimui” gali būti greitas, pigus ir kokybiškas, tad bendradarbiaukite su tais, kurie žino, kaip Jums padėti!

iPhone 6S PLUS ekrano keitimas visoje Lietuvoje

Apple gaminiai tvarkomi visoje Lietuvoje, tad Mano-phone suteikia galimybę pasirūpinti mobiliojo telefono stikliuku nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Jeigu gyvenate Vilniuje – laukiame Jūsų adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius. Jeigu gyvenate Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Jums reikalingas iphone 6S PLUS ekrano keitimas – galite pasirinkti vieną iš kelių mobiliojo perdavimo būdų.

Patogus pasirinkimas – telefono perdavimas per kurjerį. Mano-phone viskuo pasirūpins, Jums tik reikės paduoti telefoną kurjeriui. Visada galite siųsti autobusų siuntomis, jeigu šis variantas Jums atrodo tinkamesnis. Galiausiai, galite sudužusį telefoną perduoti ir paštu bei paštomatu, kitais siuntų transportavimo būdais. Viskas – dėl klientų patogumo, tad esame labai lankstūs.

iPhone 6S PLUS ekrano keitimo kaina

iPhone 6S PLUS ekrano keitimas kainuos kur kas pigiau nei naujo telefono įsigijimas, tad siūlome nelaukti, kol nedideli įbrėžimai virto masyviais įskilimais. Priklausomai nuo problemos masto kinta ir paslaugų kainos, tad norėdami sužinoti preliminarius kainoraščius – susisiekite su Mano-phone.

Meistrai susisiekus nurodo, kiek kainuos taisymas, juolab, kiek laiko užtruks stikliuko keitimas. Mano-phone stikliuko keitimas atliekamas greitai ir gera kaina, tad taupykite laiką bei savo piniginės poreikius.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Jeigu sudužo Jūsų telefonas – siūlome bendradrabiauti su tais, kuriems įrangos tvarkymas yra kasdienybė. Paslaugų kainos – konkurencingos, meistrai sėkmingai išsprendžia bet kokias problemas, tad nesvarbu, ar Jūsų telefonas sudužo, ar tik įskilo. Kol telefonas yra tvarkomas – visiškai NEMOKAMAI gausite pakaitinį telefoną, kuris leis Jums neatitikrūkti nuo virtualaus pasaulio. Juolab, teikiamos nemokamos konsultacijos. Jų metu ne tik supažindinama su stikliuko keitimo darbais, naudojamomis medžiagomis, bet atsakomi ir kiti klausimai, kurie yra aktualūs Mano-phone klientams.

Kaip užsakyti iPhone 6S PLUS taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas telefono tvarkymas – susisiekite Jums labiausiai tinkamu būdu ir klauskite to, kas Jums yra aktualu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildykite užklausą internete. Meistrai ne tik nurodys paslaugų kainoraščius, tačiau ir įvardys – per kiek laiko stikliukas bus pakeistas, problema išspręsta. Primename, kad paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, tad kreipkitės, jeigu reikalinga pagalba.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui