Paieška

iPhone 6S baterijos keitimas

Apple produkcija – mėgstama lietuvių. Jie dažniausiai renkasi ją  dėl funkcionalumo, ilgai tarnaujančios baterijos, taip pat, puikios vaizdo raiškos, atsparumo smūgiams. Deja, ilgai naudojamas telefonas praranda savo pagrindines funkcijas, tad atsiradus gedimams bei nusidėvėjus tam tikroms dalims – būtinas jų keitimas.

iPhone 6S baterijos keitimas Mano-phone profesionalams – kasdienybė, tad palikite darbus tiems, kurie puikiai išmano visas smulkmenas susijusias su baterijos keitimu ir kitais iPhone telefono gedimais.

iPhone 6S baterijos keitimas visoje Lietuvoje

iPhone 6S baterijos keitimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nepriklausomai nuo to, kuriame šalies mieste gyvenate – paslaugos Jums bus suteikiamos. Vilniuje akumuliatoriaus keitimas atliekamas adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Geriausia prieš atvykstant užsiregistruoti susitikimui. Tokiu atveju neteks laukti eilėje, būsite priimtas tuo laiku, kuris buvo sutartas. Registracija susitikimui su meistru galima telefonu: +370 673 06748 arba užpildžius užklausą internetu. Pagal kliento pageidavimus bus parenkamas jam labiausiai tinkamas laikas.

Kaip jau minėjome, paslaugos teikiamos ne tik Vilniuje, tačiau ir visoje Lietuvoje: Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir taip toliau. Tiesiog tokiu atveju bus pasirūpinama, kad Jūsų iPhone pasiektų meistrus Jums labiausiai tinkamu būdu. Pats patogiausias telefono perdavimo būdas yra naudojantis kurjerių paslaugomis. Kurjeris atvyks iki Jums labiausiai tinkamos vietos, paims telefoną Jums labiausiai tinkamu metu ir pristatys į Mano-phone servisą Vilniuje. Kuomet akumuliatoriaus remontas bus baigtas – mobilus bus grąžintas klientui taip pat per kurjerį. Vėlgi, atiduodama klientui labiausiai tinkamu metu ir labiausiai tinkamoje vietoje. Galimas analogiškas mobiliojo telefono perdavimas ir per autobusų siuntas, paštą, paštomatą ir taip toliau. Mano-phone suderins visas smulkmenas, kad klientui netektų dėl nieko “sukti galvos”.

iPhone 6S baterijos keitimo kaina

iPhone 6S baterijos keitimas atliekamas ne tik greitai, tačiau taip pat ir klientui labiausiai tinkama kaina. Žinoma, kainos kinta priklausomai nuo to, kaip greitai baterija turi būti pakeista, ar nėra papildomų gedimų, kokios dalys jų tvarkymui bus naudojamo. Visgi, kad ir kokie gedimai atsirastų – Mano-phone paslaugos teikiamos konkurencingomis kainomis, tad esame tikri, kad galime pasiūlyti geriausią kainos bei kokybės santykį.

Jeigu norite žinoti, kiek preliminariai kainuos telefono remontas – tokiu atveju užpildykite užklausą internete ir Jums bus nurodomas tvarkymo kainoraštis. Taisymo paslaugoms taip pat suteikiama NEMOKAMA 3 mėnesių garantija.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Jeigu sugedo Jūsų telefonas, nebeveikia baterija – tokiu atveju bendradarbiaukite su tais, kuriems iPhone įrangos tvarkymas yra kasdienybė ir bet kokios problemos bus išsprendžiamos gana greitai ir paprastai.

  • Kol telefonas bus tvarkomas – Jums bus suteikiama galimybė NEMOKAMAI naudotis pakaitiniu Mano-phone duodamu telefonu. Kad įprasi dienos darbai nesitrukdytų.
  • Kaip jau minėjome, darbams suteikiama daugiau nei 3 mėn. besitęsianti garantija. Atsiradus pakartotiniams gedimams – jie bus sutvarkyti visiškai nemokamai.
  • Priimami skubūs užsakymai, tad jeigu “be telefono esate kaip be rankų” ir norite, kad bateriją būtų pakeista kuo greičiau – tokiu atveju pateikite užklausą dėl skubios paslaugos Mano-phone meistrams.
  • Meistrai komunikuoja su klientais, atsako į visus klausimus ir stengiasi paaiškinti, kaip atliekamas baterijos keitimas. Suprantama, kad neturint patirties šioje sferoje gali kilti labai daug klausimų. Mūsų meistrai į juos visus labai mielai atsakys. Viskas dėl to, kad klientai jaustųsi ramūs palikite savo iPhone specialistų rankose.

Mano-phone – pagalba, kuri visada yra šalia!

Kaip užsakyti iPhone 6S taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas iPhone baterijos keitimas, tokiu atveju siūlome nieko nelaukti ir kuo greičiau kreiptis į meistrus, kurie pasirūpins, kad šis geimas būtų greitai pašalintas. Susisiekti su mano-phone meistrais galima telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Kreipkitės ir tokiu atveju, jeigu yra žinomas gedimas ir norite, kad jis būtų kuo greičiau sutvarkytas, ir tokiu atveju, jeigu nesate tikras dėl gedimo pobūdžio, tačiau norite, kad meistrai diagnozuotų problemą ir pasiūlytų tinkamiausius jos šalinimo būdus. Gedimai dažnai sutvarkomi vos per 20 minučių, tad viskas – kliento patogumui.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui