Paieška

iPhone 7 baterijos keitimas

Net ir patys geriausi bei patys tvirčiausi telefonai genda. Galima tik pasidžiaugti, kad sugedus mobiliam – tvarkymo paslaugas teikia meistrai, kurie pagelbės skubiai, gera kaina ir profesionaliai. Vienas dažniausių gedimų, su kuriuo susiduria Mano-phone meistrai, yra akumuliatoriaus keitimas. Taigi, jeigu Jums reikalingas iPhone 7 baterijos keitimas, tačiau norite paslaugos gera kaina ir kad meistrai darbus atliktų ypač greitai – tokiu atveju Mano-phone yra geriausias pasirinkimas.

iPhone 7 baterijos keitimas atliekamas ilgam laikui, kadangi keitimo metu naudojamos tik kokybiškiausios dalys, kurios yra sertifikuotos. Taip užtikrinama, kad kartą sutvarkytas mobilusis Jums tarnaus ilgai bei funkcionaliai.

iPhone 7 baterijos keitimas visoje Lietuvoje

Vilniuje įsikūręs servisas laukia visų, kuriems reikia remonto paslaugų. Mus galima rasti adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Prieš atvykstant labai rekomenduojame užsiregistruoti, kadangi tokiu atveju meistrai jau lauks Jūsų ir baterijos keitimas gali trukti vos 20 minučių. Užsiregistruoti galima telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Šiais kontaktais galima ne tik registracija, tačiau ir nemokamos konsultacijos, kurios padės apsispręsti, ar Jums reikalingas baterijos keitimas. Pokalbio metu nurodomi preliminarūs kainoraščiai.

Tiesa, nors servisas yra Vilniuje, tačiau paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Ir laikinojoje sostinėje Kaune, uostamiestyje – Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose bei kituose šalies miestuose bei miesteliuose. Nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos Apple telefonas gali būti paimamas iš Jūsų per kurjerius, taip pat, sutvarkytas Mano-phone meistrų – grąžintas Jums tada, kai tai labiausiai tinka. Taip pat, pagal kliento pageidavimus, galimas telefono transportavimas ir paštu, paštomatu arba autobusų siuntomis. Jums dėl nieko neteks sukti galvos, tad susisiekite ir suderinsime visas smulkmenas.

iPhone 7 baterijos keitimo kaina

iPhone 7 baterijos keitimas Mano-phone meistrams yra kasdienybė, tad paslaugas jie atlieka labai greitai. Keitimo darbai gali trukti vos iki 20-ies minučių, tad viskas – kliento patogumui. Tiesa, greitis dažniausiai neatsiejamas ir nuo geros kainos, kurią galime Jums pasiūlyti. Žinoma, kainos kiek kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių, tad norėdami sužinoti, kiek Jums kainuos akumuliatoriaus tvarkymas – kviečiame susisiekti asmeniškai su Mano-phone meistrais.

iPhone 7 baterijos keitimo kaina taip pat apima ir garantinį aptarnavimą, kuris prasideda nuo 3 mėnesių. Tai jums papildomai nieko nekainuos, tad pasinaudokite paslauga, kuri suteikia papildomą apsaugą. Keitimo metu taip pat galėsite naudotis Mano-phone suteiktu nemokamu pakaitiniu telefonu, kuris Jums, vėlgi, nieko nekainuos ir kuriuo galėsite naudotis tiek laiko, kiek reikia, kol Jūsų mobilusis bus sutvarkytas.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Jeigu Jums reikalingas iPhone 7 telefono taisymas – tokiu atveju siūlome susisiekti su meistrais, kurie “išties pagalbos ranką”, kai Jums jos labiausiai reikia. Užsiregistravus remontas gali trukti vos iki 20-ies minučių, tad viskas – klientų patogumui. Tiesa, jeigu tvarkymas truks ilgiau, kadangi yra daugiau gedimų nei tik baterijos keitimas – tokiu atveju Jums nemokamai bus duodamas pakaitinis telefonas, kurį galėsite pasirinkti iš kelių skirtingų variacijų. Taip pat Mano-phone meistrai nuolatos tobulinasi, mokosi, kad savo klientams galėtų suteikti geriausias paslaugas. Nors mūsų meistrai yra lankstūs ir atsakingi, sutinkame, kad net ir patys geriausi kartais klysta, tad jeigu padarome klaidų – jas sutvarkome visiškai nemokamai ir tuo pačiu atsiprašome, teikiame nuolaidas. Savo atliekamiems darbams taikome nuo 3 mėn. garantiją, kuri Jums nieko nekainuos, tad atsiradus pakartotiniam gedimui – jis bus sutvarkytas nemokamai. Visgi, tokie atvejai labai reti, kadangi tvarkymo metu naudojamos tik sertifikuotos dalys, geriausios medžiagos, kurios užtikrina, kad kartą sutvarkytas telefonas Jums tarnaus ilgai.

Kaip užsakyti iPhone 7 taisymo paslaugas?

iPhone 7 akumuliatoriaus keitimas – greitas būdas vėl naudotis savo mobiliuoju telefonu. Jeigu jus domina Apple produkcijos išmaniojo tvarkymas – susisiekite asmeniškai. Sukontaktuoti su Mano-phone meistrais galima telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Žinoma, visada Jūsų laukiame ir servise, tačiau tokiu atveju rekomenduojame užsiregistruoti, kitaip teks laukti “gyvoje eilėje”. Jeigu turite tam laiko – laukiame Jūsų ir mobiliojo telefono gedimas liks tik kaip nemalonus atsiminimas!

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui