Paieška

iPhone 7 ekrano keitimas

iPhone 7 telefonas daugeliui žmonių reikalingas kiekvieną dieną, kadangi juo ne tik skambinama bei rašomos žinutės, tačiau taip pat ir naudojama GPS sistema, naršoma, ieškoma informacijos, galiausiai, tvarkomi įvairūs darbai. Suprantama, kad suskilus telefono ekranui nesinori naudoti prastai funkcionuojančios įrangos, galiausiai, suskilusio telefono stiklo tarpeliuose dažnai lieka mini stikliukų, kurie braukiant pirštu – sulenda į odą. 

Mano-phone pasirūpina, kad iPhone 7 ekrano keitimas būtų greitas, pigus, ilgam laikui, tad susisiekite, jeigu reikalingas mobiliojo telefono tvarkymas.

iPhone 7 ekrano keitimas visoje Lietuvoje

iPhone 7 stikliuko keitimas atliekamas visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, tad susisiekite, jeigu telefonas nebetinkamai funkcionuoja. Ekranų keitimo paslaugas atlieka profesionalai, kurie su šia problema susiduria kiekvieną dieną. Tai padeda darbus atlikti ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai, gera kaina.

Apple išmaniųjų telefonų tvarkymas atliekamas adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius. Meistrai lauks Jūsų Jums labiausiai tinkamu metu (darbo laikas: Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val. Šeštadienis: 11:00-17:00 val.). Stikliuko keitimas bus greitesnis, jeigu užsiregistruosite atvykimui. Tokiu atveju meistrai jau lauks Jūsų ir, tikėtina, vos per 20 minučių sutvarkys suskilusį stiklą.

Jeigu gyvenate ne Vilniuje – atsiųskite savo sudužusį telefoną autobusų siuntomis, paprastu paštu, paštomatu, pasinaudokite kurjerių paslaugomis. Gavę Jūsų Apple telefoną – sutvarkysime jo ekraną ir persiųsime atgal. Ne tik remontas, tačiau ir telefono išsiuntimas atliekamas greitai, kadangi taupome savo klientų laiką!

iPhone 7 ekrano keitimo kaina

Suskilęs telefono ekranas – maža problema, tad neskubėkite pirkti naujo, kreipkitės į Mano-phone profesionalus. iPhone 7 ekrano keitimas, kaip jau minėjome, atliekamas ne tik greitai, tačiau ir patrauklia kaina, tad susisiekite, jeigu norite sutaupyti. Beveik visada telefonų remontas yra pigesnis pasirinkimas nei kad naujo pirkimas, juolab, jeigu tik skilo ekranas – tai gana maža problema, kurią specialistai sutvarkys greitai. Žinoma, tvarkymas kainuos skirtingai priklausomai nuo stikliuko skilimo dydžio, ar reikalingas tik įbrėžimo tvarkymas, ar viso mobiliojo stiklo keitimas. Jeigu norite sužinoti preliminarius kainoraščius – susisiekite su Mano-phone profesionalais, kurie įvertins skilimo tipą, reikalingas papildomas priemones jo tvarkymui ir pateiks kainoraščius.

Papildomas privalumas, kad sutvarkius telefoną jam bus suteikta ilgesnė nei 3 mėnesių garantija. Taip užtikrinama Mano-phone specialistų darbų kokybė ir garantuojama, kad sutvarkytas telefonas, jeigu bus tinkamai prižiūrimas, tarnaus Jums ilgai.

Jeigu sudužo Jūsų telefonas – kreipkitės į meistrus, kurie padės naujam gyvenimui prikelti net ir visiškai suskaldytą telefoną. Esame atsakingi, kruopštūs, galiausiai, galime savo klientams pasiūlyti geriausią kainą, tad susisiekite, jeigu reikia pagalbos.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Mano-phone profesionalai vertina savo klientus, tad kiekvieno telefono ekrano keitimą atlieka labai kruopščiai ir tuo pačiu naudodami tik pačios geriausios kokybės dalis. Natūralu, kad daugeliui žmonių telefonas yra labai svarbi jo kasdienybės dalis, tad norisi, kad jis ir puikiai atrodytų, ir tuo pačiu tikslingai funkcionuotų. Tokiu atveju – mes visada šalia!

  • Daugelis džiaugiasi, kad iPhone 7 ekrano keitimas atliekamas labai greitai. Vos per 20 minučių gali būti pakeičiamas ekranas ir telefonas atrodys tarsi naujas. Žinoma, papildomai apsaugai įsigykite telefono dėklą bei užklijuokite stiklinę plėvelę, kuri padės išvengti stiklo skilimų ateityje.
  • Kaip jau minėjome, paslaugoms suteikiama garantija. Tiesa, dažniausiai ja netenka pasinaudoti, kadangi Mano-phone profesionalai dirba taip, kad kartą sutvarkytas, tinkamai prižiūrimas telefonas daugiau nebekeltų jokių problemų.
  • Kol bus tvarkomas Jūsų telefono ekranas – pasirūpinsime, kad dienos netaptų sudėtingesnis, suteiksime Jums pakaitinį telefoną. Viskas tam, kad kiekvienas Jūsų žingsnis būtų išmanus!

Daugelis mūsų klientų teigia, kad vienas svarbiausių mūsų bruožų yra patraukli komunikacija. Tiesiog kiekvienam klientui skiriama tiek dėmesio, kiek reikia, kad būtų tikslingai suprasta telefono problema. Mūsų specialistai mielai atsako į visus klientams iškilusius klausimus.

Kaip užsakyti iPhone 7 taisymo paslaugas?

Mano-phone – pagalba, kai jos labiausiai reikia! Susisiekite Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu, užpildykite užklausą internete, elektroniniu paštu, galiausiai, laukiame Jūsų mūsų taisyklos centre. Telefono ekrano tvarkymas liks tik kaip nemalonus atsiminimas, tad kuo anksčiau pradėsime bendradarbiauti – tuo greičiau Jūsų iPhone 7 vėl bus estetiškai patrauklus ir funkcionalus.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui