Paieška

iPhone 8 PLUS ekrano keitimas

Kiekvieną dieną naudojatės telefonu ir jam sugedus jaučiatės tarsi “be rankų”? Tokiu atveju į telefoną siūlome įsivesti profesionalų telefono numerį, kurie padės atsiradus gedimams. iPhone 8 PLUS – tvirtas, funkcionalus bei stilingas pasirinkimas, puikiai tinkantis tiek darbui, tiek pramogoms. Tačiau ir jis genda.

Natūralu, kad atsiradus gedimams norisi, kad jie būtų kuo greičiau sutvarkomi. Mano-phone padės išspręsti bet kokius telefono gedimus: tiek programinės įrangos, tiek fizinius brokus, tad jeigu reikalingas iPhone 8 PLUS ekrano keitimas – kreipkitės į Mano-phone.

iPhone 8 PLUS ekrano keitimas visoje Lietuvoje

iPhone 8 PLUS ekrano keitimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos galite džiaugtis greitomis paslaugomis, puikiu kainos bei kokybės santykiu. Jeigu gyvenate Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kitame Lietuvos mieste – tokiu atveju galite pasirinkti vieną iš siūlomų telefono pristatymo būdų.

  • Pagal Jūsų poreikius galimas telefono perdavimas per kurjerį. Jis paims išmanųjį telefoną ir grąžins, kai stikliukas bus pakeistas.
  • Galimas mobiliojo telefono siuntimas per autobusų siuntas. Tai vienas greičiausių būdų perduoti telefoną.
  • Taip pat jis gali būti siunčiamas paštu arba paštomatu.

Gyvenantys Vilniuje visada laukiami Mano-phone centre adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius. Rekomenduojame užsiregistruoti susitikimui telefonu +37067306748. Žinoma, esate laukiami ir be registracijos, tačiau tokiu atveju teks laukti “gyvoje eilėje”. Darbo laikas: pirm-penkt.: 10:00-19:00 val., šeštadienis: 11:00-17:00 val.

iPhone 8 PLUS ekrano keitimo kaina

Pagal poreikius iPhone 8 PLUS ekrano keitimas gali būti atliekamas ypač skubiai. Tokiu atveju remontas kainuos šiek tiek daugiau, tačiau kainos – vistiek vienos geriausių lyginant su mūsų konkurentais. Juolab, kol bus tvarkomas Jūsų telefonas – suteiksime pakaitinį, kad galėtumėte atlikti įprastus, kasdieninius darbus be jokio diskomforto. Stikliuko keitimas Mano-phone atliekamas ne tik gera kaina, tačiau ir greitai, papildomai pritaikoma garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Taip Mano-phone meistrai užtvirtina savo darbų kokybę ir leidžia jaustis visiškai dėl to ramiu.

Apple telefonų ekranų keitimas atliekamas pigiai, tačiau jeigu norite žinoti bent jau preliminarius kanoraščius – susisiekite su Mano-phone meistrais, galite palikti užklausą internete. Ir jokio skirtumo, Jūsų telefonas visiškai sudužo, ekranas tik įskilo, o gal atsirado mini įbrėžimai – taisymas bus greitas, pigus ir ilgalaikis.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Jeigu Jums reikalingos greitos, profesionalios paslaugos už mažą kainą – tokiu atveju Mano-phone yra tai, ko Jūs ieškote. Nesvarbu, telefonas tik suskilo ar visiškai sudužo – ekranas pakeičiamas taip, kad atgautas mobilusis atrodo tarsi visiškai naujas. Nors dažniausiai ekranas pakeičiamas per 20 minučių, bet esant didesniems gedimams gali reikti ir daugiau laiko problemos šalinimui. Tokiu atveju nemokamai Jums bus suteiktas pakaitinis telefonas. Galiausiai, meistrai teikia visiškai nemokamas konsultacijas, tad jeigu turite klausimų: kiek laiko truks tvarkymas, kiek kainuos ir t.t. – susisiekite.

Kaip užsakyti iPhone 8 PLUS taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingos Mano-phone paslaugos – kviečiame susisiekti Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildykite užklausą internete. Visada esate laukiami Mano-phone servise. Pasikartosime, kad rekomenduojame užsiregistruoti. Tokiu atveju paslaugas gausite ne tik pigiai, tačiau ir labai greitai, kadangi dar prieš atvykstant meistrai jau lauks Jūsų.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui