Paieška

iPhone 8 ekrano keitimas

iPhone 8 dažnai vadinamas ne tik vienu funkcionaliausiu, tačiau taip pat ir vienu tvirčiausiu telefonu, kuris yra atsparus smūgiams, skilimams, dužimams. Tiesa, tinkamai neapsaugojus savo telefono (naudojant jį be dėklo arba su netinkamai priklijuota stiklo plėvele) – įranga dūžta. Naudoti įdužusį telefoną ne tik nepatogu, tačiau net ir pavojinga, tad įskilus yra būtinas iPhone 8 ekrano keitimas.

Jeigu reikalingas stikliuko keitimas – kreipkitės į Mano-Phone meistrus, kurie naujam gyvenimui prikels net ir, atrodo, sunkiai kada vėl beveiksiantį telefoną.

iPhone 8 ekrano keitimas visoje Lietuvoje

Išmaniojo  telefono iPhone 8 ekrano keitimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nepriklausomai nuo to, kuriame mieste gyvenate: Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir t. t. – Apple stikliuko keitimas bus atliekamas labai greitai ir pigiai. Kokias telefono pristatymo alternatyvas galime Jums pasiūlyti?

  • Visada Jūsų laukiame savo centre adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius. Užsiregistruokite atvykimui ir nereikės laukti eilėje. Žinoma, priimame ir neužsiregistravusius, tačiau tokiu atveju turėsite laukti gyvoje eilėje.
  • Taip pat galite pristatyti savo suskilusį telefoną per kurjerius. Kreipkitės pas mus dėl užklausos ir kurjeris atvyks paimti telefono Jums labiausiai tinkamu laiku. Sutvarkius per kurjerį grąžinsime atgal.
  • Taip pat galimas telefono perdavimas per autobusų siuntas.
  • Telefonai gali būti siunčiami naudojantis pašto arba paštomato paslaugomis.

Viskas – mūsų klientų patogumui! Nepriklausomai nuo to, kur gyvenate – iPhone 8 ekrano keitimas bus atliekamas greitai, profesionaliai ir gera kaina.

iPhone 8 ekrano keitimo kaina

Mobiliųjų telefonų ekrano keitimas atliekamas greitai ir pigiai, kadangi mums svarbu, jog kiekvienas turintis įskilusi telefoną turėtų galimybę jį susitvarkyti. Svarbiausia kuo greičiau ir anksčiau kreiptis į meistrus, kadangi įskilusio telefono tvarkymas yra paprastesnis ir pigesnis nei visiškai suskaldyto mobiliojo.

Telefono tvarkymas kainuos priklausomai nuo problemos masto, taip pat, per kiek laiko reikalingas taisymas, galiausiai, kokio modelio telefonas bus tvarkomas. Jiems pakeisti užsakomi nauji stiklai. Viskuo pasirūpina meistrai. Kuo kokybiškas stiklas pigesnis – tuo tvarkymas bus greitesnis ir mažiau kainuos. Tiesa, darbams suteikiama garantija, tad jauskitės ramūs dėl puikios kainos bei kokybės santykio.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

iPhone 8 ekrano keitimas Mano-Phone meistrams yra kasdienybė, tad siūlome rinktis tuos, kurie kiekvieną dieną tvarko šią problemą, ne tik turi reikalingą įrangą, tačiau taip pat ir žino kaip darbus atlikti greičiau, tačiau lygiai taip pat profesionaliai.

  • Kaip jau minėjome, paslaugoms suteikiama garantija, tad pasitikėkite kokybe, kuri yra papildomai užtvirtinta.
  • Suskilusio stiklo keitimui naudojamos tik pačios kokybiškiausios dalys, kurios užtikrina ilgalaikį mobiliojo naudojimą. Žinoma, papildomai rekomenduojamas telefono įdėklas.
  • Įbrėžimai gali būti sutvarkomi vos per 20 minučių, tad kreipkitės tokiu atveju, kai skubate.
  • Kol bus tvarkomas Jūsų telefono ekranas – visiškai nemokamai duosime pakaitinį! Tegul mažos telefono problemos neapsunkina Jūsų kasdienybės.
  • Kaip jau minėjome – siūlome lanksčias telefono paėmimo ir grąžinimo sąlygas.

Kaip užsakyti iPhone 8 taisymo paslaugas?

Nesvarbu, ar Jūsų telefono ekranas suskilo, atsirado įbrėžimai ar jis visiškai sudužo – Mano-Phone meistrai išspręs bet kokią iškilusią problemą. Susisiekite su mumis Jums labiausiai tinkamu metu. Telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildykite užklausą internete. Jeigu gyvenate Vilniuje ir norite apsilankyti mūsų salone – tokiu atveju kviečiame visais anksčiau minėtais būdais užsiregistruoti susitikimui. Jeigu neužsiregistruosite – vistiek mielai Jus priimsime, tačiau teks šiek tiek palaukti gyvoje eilėje. Kadangi mums svarbus greitis ir operatyvumas, visgi, kviečiame registruotis. Kokybiškas telefonų remontas Mano-phone taisykloje.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui