Paieška

iPhone X ekrano keitimas

Suskilęs telefono ekranas apsunkina vaizdo matomumą, o kadangi šiais laikais mobilieji naudojami ne tik skambinimui, tačiau ir naršymui – geras matomumas yra privaloma funkcionalaus telefono sąlyga. iphone X ekrano keitimas Mano-phone taisykloje atliekamas ne tik greitai, tačiau ir gera kaina, juolab, remonto paslaugoms suteikiama garantija, tad tai dažniausiai paskatina dar labiau pasitikėti Mano-phone meistrų paslaugomis.

Jeigu turite klausimų: norite žinoti, kaip greitai bus atliktas iphone X ekrano keitimas, kokia bus paslaugos kaina, koks pakaitinis stikliukas bus naudojamas ir panašiai – susisiekite su meistrais, užpildykite užklausą internete. Profesionalai labai mielai konsultuoja ir padeda apsispręsti, ar stikliuko keitimas reikalingas.

iPhone X ekrano keitimas visoje Lietuvoje

Apple telefonų taisykla yra Vilniuje, tad laukiame visų, kuriems reikalingas iphone X ekrano keitimas. Tiesa, nors servisas yra Vilniuje (adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte), tačiau paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje (Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir t.t.). Tiesiog telefonas iš Jūsų namų arba kitos vietos bus paimamas kurjerių, kurie įrangą pristatys iki mūsų centro. Jeigu kurjerio paslaugos Jums nėra tinkamos – tokiu atveju telefoną galite išsiųsti paštomatu, autobusų siuntomis bei kitomis siuntų transportavimo galimybėmis. Pasirinkite Jums tinkamiausią – mes prisitaikysime!

Jeigu domina išmaniojo telefono siuntimas kurjeriu arba siuntomis – susisiekite su mumis telefonu +370 673 06748 arba el. paštu: info@mano-phone.lt, galiausiai, galite užpildyti užklausą internete. Suderinsime smulkmenas, išmaniojo paėmimas ir pristatymas bus atliktas pagal Jūsų poreikius Jums labiausiai tinkamu metu.

iPhone X ekrano keitimo kaina

Jeigu sudužo Jūsų telefonas – nereikia baimintis didelių išlaidų, kadangi iphone X stikliuko keitimas Mano-phone meistrų rankose bus pakeistas ne tik greitai, tačiau ir pigiai. Esame konkurencingi, stengiamės savo klientams pasiūlyti mažiausią kainą, tad susisiekite, jeigu norite sužinoti, kiek kainuos stikliuko keitimas. Žinoma, skilimo taisymas yra kur kas pigesnis pasirinkimas nei kad naujo telefono pirkimas, tad taupykite savo laiką ir kuo anksčiau, vis tik atsiradus problemai, kreipkitės į meistrus.

Suprantama, kad klientai nori jaustis ramūs, jog kartą sutvarkytas telefonas tarnaus jiems ilgai. Padrąsinimui suteikiame garantiją, kuri prasideda nuo 3 mėnesių. Kadangi Mano-phone profesionalai dirba kokybiškai, tikėtina, kad garantija Jums pasinaudoti neteks, tačiau ramiau, kai žinosite, kad pasikartojęs gedimas bus sutvarkytas visiškai nemokamai. Jeigu Jums reikalingas greitas, tačiau pigus ekranų keitimas – Mano-phone meistrai laukia Jūsų užklausos.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Nesvarbu, ar Jūsų telefono ekranas tik įskilęs, ar visiškai sudužęs – meistrai pasirūpins, kad problema būtų išspręsta greitai ir pigiai. Dažniausiai jau po 20-ies minučių tvarkymo galėsite vėl naudotis savo telefonu, kuris atrodys tarsi naujas. Kiekvienas klientas mums labai svarbus, tad orientuojamės ne tik į telefonų gedimus, tačiau ir malonų bendravimą. Stikliuko keitimui naudojame tik profesionalias priemones, kuriomis taip pat pasirūpins mūsų meistrai, tad Jums dėl nieko neteks sukti galvos. Galiausiai, kaip jau minėjome, pakeitus stikliuką – darbams suteikiama garantija, kad jaustumėtės ramus dėl gautų paslaugų.
Jeigu turite kokių nors klausimų – susisiekite su Mano-phone meistrais, kurie išties pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. Esame lankstūs, tad informuokite, jeigu Jums reikalingas skubus ekrano keitimas.

Kaip užsakyti iPhone X taisymo paslaugas?

Susidomėjote greitomis ir pigiomis Mano-phone paslaugomis? Susisiekite! Tai padaryti galite Jums labiausiai tinkamu būdu.

 

  • Pirmiausia galite užpildyti užklausą internetinėje svetainėje. Puikiai suprantame, kad mūsų klientai nori konkretumo, todėl ir su jais bendraujame… skaičiais! Nurodykite, kokia paslauga reikalinga (šiuo atveju stikliuko keitimas) ir mes atsakysime – kiek tai kainuos ir per kiek laiko gali būti sutvarkyta. Kaip jau minėjome – paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, o telefono perdavimas kurjeriu – labai patogus.
  • Jeigu Jums patogu – taip pat su mumis galite susisiekti telefonu +370 673 06748. Paskambinus siūlome užsiregistruoti susitikimui. Tokiu atveju pasiekus servisą neteks laukti gyvoje eilėje.
  • Galiausiai, laukiame Jūsų mūsų servise adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius (parduotuvė IKI, 2-ame aukšte). Galite atvykti ir neužsiregistravus, tačiau laiko taupymo aspektu siūlome paskambinti arba parašyti. Taip suderinama ne tik telefono paėmimo, tačiau ir grąžinimo data.

Laukiame Jūsų, jeigu Jums reikalingas iPhone X ekrano keitimas.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui