Paieška

iPhone XR ekrano keitimas

Suskaldytas telefono ekranas trukdo patogiai naršyti, tad siūlome atsiradus gedimams kuo skubiau kreiptis į meistrus, kurie pasiruošę ištiesti Jums pagalbos ranką ir išspręsti net ir pačius didžiausius įrangos gedimus. Štai jeigu Jums reikalingas iPhone XR ekrano keitimas – Mano-phone.lt yra geriausias pasirinkimas. Meistrai dirba kiekvieną dieną, kasdien tvarko stikliukus, tad patirtis leidžia klientams pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas už mažiausią kainą.

iPhone XR ekrano keitimas visoje Lietuvoje

iPhone XR ekrano keitimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad tai puikus pasirinkimas taupantiems laiką bei energiją meistrų paieškoms. Nepriklausomai nuo to, kur gyvenate: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje – iPhone XR ekrano keitimas bus atliktas greitai. Gyvenantys Vilniuje yra laukiami servise adresu: J. Jasinskio g. 16. Užsiregistravus – neteks laukti eilėje. Tai padaryti galima telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete.
Gyvenantys ne Vilniuje gali pasirinkti jiems patogiausią mobiliojo telefono transportavimo būdą. Dažniausiai Apple išmanieji perduodami per kurjerį. Tai visiškai saugu, juolab, suderinamas individualiai tinkamas laikas bei vieta. Jums dėl nieko neteks rūpintis, Mano-phone.lt meistrai dirba taip, kad tvarkymas iš klientų nereikalautų jokių pastangų.

iPhone XR ekrano keitimo kaina

iPhone XR stikliuko keitimas atliekamas patrauklia kaina, kurią galite susižinote pateikę užklausą telefonu arba internetu. Žinoma, kainos gali kisti priklausomai nuo gedimo dydžio, kiek laiko reikės skirti tvarkymui, kokios detalės bus naudojamos. Visgi, esame tikri, kad galime pasiūlyti geriausią kainos bei kokybės santykį.
Stikliuko keitimas papildomai apdraudžiamas daugiau nei 3 mėn. garantija. Taip parodoma, kad Mano-phone meistrai pasitiki savo jėgomis ir atliktais remonto darbais.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Jeigu Jums reikalingas greitas ir pigus ekranų keitimas – laukiame Jūsų Mano-phone servise arba atsiųskite telefoną Jums labiausiai tinkamu metu. Keičiamas stikliukas – geriausios kokybės, sertifikuotas, pritaikytas iPhone XR modeliui, tad atgausite telefoną, kuris atrodys taip puikiai, kaip ką tik iš salono.

Kaip užsakyti iPhone XR taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas iphone XR ekranų keitimas – kviečiame susisiekti telefonu, užpildžius užklausą internetu arba elektroniniu paštu. Visada esate laukiami ir mūsų servise, tačiau neužsiregistravus gali tekti palaukti “gyvoje eilėje”.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui