Paieška

iPhone XS MAX ekrano keitimas

Funkcionalus telefonas labai palengvina gyvenimą, tad nieko keisto, jog daugelis žmonių pasiryžę investuoti daugiau, kad tik galėtų džiaugtis puikiai veikiančiu mobiliuoju. Jeigu Jums reikalingas iPhone XS MAX ekrano keitimas – taip pat verta paskirti investiciją. Juk sutvarkytas išmaniojo ekranas suteiks naršymo laisvę, juolab, užtikrins, kad kasdien naudojamas telefonas atrodys puikiai, netrukdys ne tik skambinti, tačiau ir naršyti, naudotis GPS sistema.

iPhone XS MAX ekrano keitimas visoje Lietuvoje

iPhone XS MAX stikliuko keitimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, kur gyvenate – paslaugos bus suteikiamos. Vilniuje esate laukiami adresu: J. Jasinskio g. 16. Kviečiame užsiregistruoti Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Tokiu atveju meistrai lauks Jūsų, tad tai puikus pasirinkimas skubantiems. Priimami ir neužsiregistravę, tik jie turi palaukti “gyvoje eilėje”.
Gyvenantys ne Vilniuje (Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje) gali pasirinkti jiems labiausiai tinkamą telefono transportavimo būdą: paštomatu, kurjeriu, paštu, autobusų siuntomis ir t.t. Gavus mobilųjį greitai atliekamas iPhone XS MAX ekrano keitimas ir klientui labiausiai tinkamu būdu – grąžinamas atgal. Dėl Apple telefono transportavimo kviečiame susisiekti asmeniškai.

iPhone XS MAX ekrano keitimo kaina

Ekranų keitimo kaina kinta priklausomai nuo problemos masto, juolab, kiek laiko teks skirti tvarkymui, kokių dalių reikės. Jeigu norite sužinoti, kiek preliminariai kainuos iPhone XS MAX ekrano keitimas ir per kiek laiko jis bus atliktas – užpildykite užklausą internete.
Tiesa, stikliuko keitimas džiugina ne tik patrauklia kaina, tačiau ir garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Mano-phone meistrai yra ramūs dėl paslaugų, kurias teikia. Jauskitės ramūs ir Jūs, jeigu reikalingas remontas – bendradarbiaukite su geriausiais.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Mano-phone mobiliųjų telefonų tvarkymas atliekamas greitai, meistrai mielai atsako į visus klientams kilusius klausimus, pateikia rekomendacijas ir visa tai – nemokamai. Nustačius gedimą bei kainą neprivalote naudotis Mano-phone meistrų paslaugomis, suteikiame klientui galimybę rinktis.

Kaip užsakyti iPhone XS MAX taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas telefono tvarkymas – susisiekite asmeniškai su Mano-phone meistrais. Nesvarbu, telefono ekranas tik suskilo ar visiškai sudužo – Mano-phone išties Jums pagalbos ranką. Jeigu turite klausimų – laukiame skambučio telefonu: +37067306748 ir Jums bus suteikta nemokama konsultacija.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui