Paieška

iPhone XS ekrano keitimas

Geras telefonas yra tas, kuris suteikia ne tik kalbėjimo, tačiau ir naršymo laisvę, nekelia jokio diskomforto, užtikrina, kad galėsite funkcionaliai juo naudotis . Atsiradus gedimams neverta kankintis, kai gana pigiai galima juos pašalinti. Pavyzdžiui, iPhone XS ekrano keitimas kainuoja mažai, juolab, Mano-phone.lt siūlo nuolaidas paslaugoms, tad sekite info ir pasinaudokite pasiūlymais. Juolab, kartą sutvarkytas telefonas atrodys puikiai, galiausiai, darbams bus suteikiama garantija. Skamba puikiai? Taip ir yra!

iPhone XS ekrano keitimas visoje Lietuvoje

Jeigu Jums reikalingas Apple telefonų ekranų keitimas, tačiau gyvenate ne sostinėje – galime Jus nudžiuginti, kadangi Mano-phone darbus atlieka ne tik Vilniuje, tačiau ir kituose šalies miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir taip toliau. Tereikia Jums apsispręsti, koks mobiliojo perdavimo būdas meistrams labiausiai tinka ir Mano-phone suderins visas smulkmenas. Dažniausiai iPhone XS ekrano keitimas pradedamas gavus telefoną iš kurjerių, kadangi tai patogu ir visiškai saugu. Galimas mobiliojo perdavimas ir paštomatu, paštu, autobusų siuntomis, tad susisiekite su Mano-phone ir pateiksime Jūsų poreikius tenkinančius pasiūlymus.
Žinoma, jeigu suskilo Jūsų telefonas – esate laukiami servise Vilniuje, adresu: J. Jasinskio g. 16. Skatiname užsiregistruoti, kadangi tokiu atveju būsite priimamas greičiau. Tai padaryti galima telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Žinoma, būsite priimtas ir be registracijos, tačiau taupantys laiką ir norintys, kad tvarkymas būtų greitas – siūlome susisiekti dėl stikliuko keitimo.

iPhone XS ekrano keitimo kaina

Nesvarbu, ar telefonas visiškai sudužo, ar tik įskilo – Mano-phone pasirūpins, kad vėl galėtumėte juo naudotis. Svarbiausia, kad paslaugos suteikiamos ne tik greitai, tačiau ir gera kaina. Telefono remonto kaina kinta priklausomai nuo problemos dydžio. Kuo tvarkymui reikia skirti daugiau laiko ir kuo brangesnės dalys reikalingos – tuo labiau kaina auga, tačiau galėsite jaustis ramus, kad atliktas iPhone XS ekrano keitimas padės įrangai atrodyti tarsi naujai, kaip ką tik iš salono.
Mano-phone meistrų atliekamas telefono stikliuko keitimas – ne tik greitas, gera kaina, tačiau ir su garantijomis. Pasinaudojus paslaugomis Jūsų telefonui bus suteikta ilgiau nei tris mėnesius besitesianti garantija. Taip suteikiama papildoma paslaugų apsauga.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Mano-phone meistrai dirba taip, kad klientai visada liktų patenkinti. Jeigu turite kokių nors klausimų – Jums bus suteikiamos nemokamos konsultacijos. Nes ir nustačius gedimą neįpareigojame klientų naudotis mūsų paslaugomis, galite bendradarbiauti su kitais ir konsultacijos Jums nieko nekainuos. Taip pat darbams naudojame tik geriausios kokybės dalis, kurios užtikrina ilgaamžiškumą bei tvirtumą, esame ramūs dėl suteikiamų paslaugų kokybės.

Kaip užsakyti iPhone XS taisymo paslaugas?

Jeigu reikalingas ekrano keitimas – kviečiame susisiekti telefonu +37067306748 arba užpildyti užklausą internete. Nurodykite gedimą ir meistrai preliminariai pasakys jo tvarkymo kainas bei per kiek laiko mobilusis gali būti grąžintas Jums. Primename, kad laukiame telefono iš visos Lietuvos gyventojų, tad kreipkitės nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Nusipelnėte pačios geriausios paslaugų kokybės.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui