Paieška

Pasirinkite įrenginį ir jo gamintoją

Neradote butent savo įrenginio gamintoją? Susisiekite su mumis.

Kokybės užtikrinimas

„Mano-Phone“ naudoja tik aukščiausios kokybės dalis. Mes teikiame 3 mėnesių garantiją ekrano pakeitimui ir visam kitam remontui. Mes siūlome skaidrią kainodarą mūsų svetainėje, galite lengvai surasti savo prietaiso modelį ir problemą, su kuria susiduriate, ir pamatysite kainą.

Arba galite paskambinti mums

+370 6 730 6748

ir mes jums padėsime.

Supirkimas - Nupirksime Jūsų neveikiantį telefoną ar kompiuterį

Nenorite remontuoti telefono? Tiesiog norite palkeisti telefoną į naujesnį?

Superkame telefonus ir visą elektroninę techniką aukštomis kainomis. Įrenginiai gali būti sugedę arba stipriai pažeisti iš išorės.

  • Mes atsiskaitysime grynais ir vietoje už Jūsų naudotą ar sugedusį įrenginį.
  • Mes galime atvykti pasiimti sugedusios technikos ir sumokėti grynaisiais.
  • Kreipkites žinute arba skambinkite norėdami sužinoti preliminarią kainą.

Dažniausiai pasitaikančios Mobiliųjų telefonų problemos

Mūsų klientai dažnai susiduria su šiomis problemomis

Vandens žala

Telefono numetimas į tualetą, kriauklę ar vonią yra nelaimingas atsitikimas, kurio savininkai tikisi, kad jie niekada gyvenime nepatirs. Neatsargumo momentas sukelia kaip tik tokį atvejį, kuriam reikia profesionalaus remonto arba detalių pakeitimo. Vanduo, kuris įsiskverbia į vidinę grandinę, gali tapti nenaudingu, palikdamas savininką be telefono, kol problema nebus išspręsta.

Ryšio problemos

Jeigu Jums daugiau nebeišeina prisijungti prie bevielio interneto, tada tai yra papildoma remonto priežastis. Ši problema dažnai kyla dėl programinės įrangos klaidų ar panašių, su operacine sistema susijusių problemų. Dėl šių problemų įmanomas neteisingas arba nepilnas kitų aplikacijų įrašymas.

Baterijos gedimas

Telefono baterijos pakeitimas yra paprastas procesas, tačiau taip yra tik tais atvejais, kai naudojami nuimami baterijų tipai, kurie yra komerciškai prieinami. Tačiau vis dažniau išmanieji telefonai naudoja nepakeičiamas baterijas. Pakeisti jas pačiam yra gana problemiška. Tam reikės specialios įrangos. Tokiu atveju turėtumėte susisiekti su mūsų specialistais. Jie galės greitai ir efektyviai atlikti pakeitimą.

Turite Klausimą?

Jeigu turite papildomų klausimų prašome užpildyti formą ir mes jums atsakysime.

Mūsų Adresas

Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)

Tel. numeris
+37067306748

El. paštas info@mano-phone.lt

Darbo valandos
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui