Paieška

Samsung Telefonai

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Samsung’ą sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Samsung telefonai labiausiai vertinami dėl funkcionalumo ir puikios kokybės, ilgaamžiškumo ir ilgų tarnavimo metų. Deja, net ir pati geriausia įranga kartais genda. Tokiu atveju į pagalbą Jums atskuba Mano-phone meistrai, kurie pasirūpina, kad gedimas liktų tik kaip nemalonus atsiminimas. Samsung telefonu remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Susisiekite su mūsų meistrais šiandien!

Samsung mobilusis telefonas gali nustoti veikti dėl daugelio priežasčių. Jeigu nesate tikras, koks gedimas – Mano-phone meistrai nustatys jį visiškai nemokamai, o Jūsų apsisprendimas – ar norėsite toliau pasinaudoti taisymo paslaugomis.

Samsung remontas visoje Lietuvoje!

Pigiai paslaugas teikianti taisykla pasirūpina, kad Jūsų telefonas būtų sutvarkytas greitai ir visam laikui. Ir jokio skirtumo, kur gyvenate – Mano-phone meistrai “išties Jums pagalbos ranką”, kadangi paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Vilniuje esate laukiami adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Prieš atvykstant raginame užsiregistruoti: telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete.

Jeigu gyvenate kitame šalies mieste: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir taip toliau – tokiu atveju galimas telefono paėmimas ir pristatymas Jums labiausiai tinkamu būdu. Dažniausiai pasinaudojama kurjerių paslaugomis, kurie paima Jūsų telefoną iš Jums tinkamiausios vietos ir pristato į Vilniuje esantį servisą. Sutvarkius jis tuo pačiu būdu grąžinamas Jums atgal. Visomis smulkmenomis pasirūpina Mano-phone meistrai.

Samsung telefonų taisymo kaina

Išmaniųjų telefonų tvarkymo kaina kinta priklausomai nuo problemos. Suprantama, kad kuo gedimas yra didesnis – tuo ir tvarkymas kainuos brangiau. Štai todėl pamačius pačius pirmus gedimus, kai telefonas veikia ne taip, kaip anksčiau – geriausia yra skubiai kreiptis į meistrus, kad jie rastų problemą ir ją pašalintų. Kuo anksčiau telefonas bus pradėtas tvarkyti – tuo pigiau visa tai Jums kainuos.

Po-garantinis telefono remontas taip pat gauna papildomą nuo 3 mėn. garantiją, kuri Jums nieko nekainuos. Tokiu atveju kaina apima ir tvarkymą, ir garantinį, galiausiai, nemokamai skolinamą pakaitinį telefoną. Pigu? Tikrai taip!

Dažniausi Samsung mobiliųjų telefonų gedimai

Samsung telefonų tvarkymas atliekamas per skirtingą laiko tarpą ir gedimų šalinimo kaina kinta įvertinus problemą. Dažniausiai Mano-phone meistrai susiduria su šiais gedimais ir reikalingais remonto darbais:

 • ekrano keitimas.
 • baterijos keitimas.
 • krovimo lizdo keitimas.
 • ausinių lizdo keitimas.
 • kameros keitimas.
 • korpuso keitimas.
 • užrakinimo mygtuko keitimas.
 • home mygtuko keitimas.
 • mikrofono, garsiakalbio keitimas.
 • garsinimo mygtuko keitimas.
 • programinės įrangos atnaujinimas.
 • drėgmės pažeidimų šalinimas.

Žinoma, tai tik kelios galimybės, tad jeigu norite tiksliai susižinoti, koks gedimas Jūsų telefone ir koks jo taisymo būdas yra tinkamiausias – kviečiame susisiekti su Mano-phone meistrais.

Išmaniųjų telefonų remonto trukmė ir eiga

Samsung telefonų remontas reikalauja skirtingo laiko tarpo priklausomai nuo to, koks gedimas yra nustatomas. Lygiai taip pat varijuoja ir problemos šalinimo eiga, apie kurią Jus informuos Mano-phone meistrai. Bet kuriuo atveju pirmiausia susisiekite su meistrais, paduokite arba atsiųskite jiems telefoną, taip pat, aptarkite kainas bei grąžinimo terminą ir laukite, kol taisymas bus baigtas. Mano-phone meistrai dirba ypač operatyviai ir stengiasi, kad klientams netektų ilgai laukti telefono. 

Kokius Samsung modelius tvarkome?

Samsung telefonų taisymas atliekamas nuo A iki Ž, juolab, tvarkome visus šio gamintojo telefonų modelius, tad nesvarbu, kokį turite ir kokia problema – Mano-phone meistrai pasirūpins, kad tai liktų tik kaip mažas atsiminimas.  Dažniausiai taisymas trunka vos iki 20-ies minučių, juolab, meistrai teikia nemokamas konsultacijas, tad apsispręsti dėl gedimo šalinimo būdo, greičio ir kainos dažniausiai paprasta ir patogu. Nesvarbu, ar Jūsų telefonas tik įskilo, sudužo, visiškai sugedo ir nebeveikia – Mano-Phone.lt meistrai pasirūpins greitu ir paprastu tvarkymu, kuris nesukels klientams jokių nesklandumų.

Kaip užsisakyti paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas telefono tvarkymas – susisiekti su mumis galite Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Sutarkite susitikimo laiką ir meistrai jau lauks Jūsų prieš atvykstant. Žinoma, priimsime ir be registracijos, tačiau tokiu atveju gali tekti laukti “gyvoje eilėje”, tad siūlydami registraciją taupome Jūsų laiką.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui