Paieška

iPhone remontas

Sudaužėte arba „nuskandinote“ savo iPhone? Ne bėda! Efektyviai išspręsime visas technines problemas! iPhone remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje – visoje Lietuvoje. Kas mes? „Mano-phone“ – „Apple“ telefonų taisykla, kurioje dirba tik patys profesionaliausi, savo amatą betarpiškai išmanantys meistrai. Mobiliųjų telefonų iPhone taisymas, tai darbas su kuriuo susiduriame kiekvieną dieną, tad mokame remontuoti itin sparčiai ir kokybiškai. Klientas yra mūsų nr. 1 prioritetas, tad į visus darbus žvelgiame atsakingai. Nemeluosime, esame šiek tiek perfekcionistai, todėl kiekvienu atveju stengiamės, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai. O ką jau kalbėti apie tai, kad mėgstame lepinti savo klientus, siūlydami žemą iPhone remonto kainą. Greitas ir kokybiškas iPhone remontas – užsisakykite paslaugas jau dabar!

Vidutinė iPhone taisymo trukmė: 20 minučių. Suteikiama garantija: nuo 3 mėn. Meistrų patirtis: minimum 5 metai.

Jeigu nerandate Jums reikalingo modelio susisiekite su mumis.


iPhone remontas visoje Lietuvoje!

Mūsų mobiliųjų telefonų „Apple“ servisas yra įsikūręs Vilniuje, adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Nepaisant to, iPhone remonto paslaugas teikiame ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje ir t. t. Viskas ką Jums reikia padaryti – užpildyti užklausą internetu, susisiekti mūsų telefonu: +370 673 06748 arba atvykti į „Mano-phone“ mobiliųjų telefonų remonto centrą. Jeigu gyvenate ne Vilniuje ar neturite galimybės atkeliauti, mūsų kurjeris atvažiuos iki pat Jūsų namų durų, paims prietaisą, o jį sutaisius – pristatys atgal.

iPhone telefonų taisymo kaina

Sugedo išmanusis telefonas? Nepulkite į elektroninių prekių parduotuvę pirkti naujo. Tai dažna klaida, kurią daro daugelis, kai tik susiduria su prietaiso gedimais, nes mano, kad remonto kaina gali būti lygiaverti ar net didesnė už naujo telefono įsigijimą. Jeigu: nusibraižė, sudužo ekrano stiklas; neveikia pagrindinis mygtukas arba garsiakalbio garsumo valdikliai; telefonas stringa ar visai neįsijungia; įskilo korpusas ir t. t. – pirmiausiai kreipkitės į patyrusius meistrus, kurie atlikę sugedusio iPhone diagnostiką, nustatys opiausias problemas ir jų pašalinimui reikalingą investiciją.

Vertinant bendrai, galime patikinti, kad iPhone remonto kaina nėra didelė. Beveik visais atvejais taisyti yra daug kartų pigiau, greičiau, patogiau ir paprasčiau, nei pirkti naują prietaisą. Jeigu nesate tikri, peržvelkite mūsų kainų lentelę, kurią rasite užėję į bet kurį prietaiso remonto puslapį, kad ir čia. Lentelėje surašyti visi atliekami remonto darbai ir jų kainos. Pabandykite patys identifikuoti gedimą ir pasiskaičiuoti kiek maždaug gali kainuoti mobiliojo telefono taisymas.

Pasirinkę „Mano-phone“ meistrus būsite užtikrinti ir ramūs, nes pateksite į tikrai patikimas rankas. Esame sąžiningi, nesiekiame apgauti savo klientų, todėl visada pateikiame konkrečią kainą, reikalingą iPhone telefono remontui. Jeigu nutiktų taip, kad Jūsų prietaiso tiesiog neapsimokėtų tvarkyti – visada informuosime ir suteiksime išsamias konsultacijas, padėsiančias išsirinkti naują įrenginį.

Dažniausi iPhone mobiliųjų telefonų gedimai

iPhone telefonai yra vertinami dėl savo ilgaamžiškumo, lengvos valdymo sistemos ir sklandaus veikimo. Rinkoje šie telefonai yra vieni brangiausių, bet taip pat ir vieni kokybiškiausių. Dėl to visai nieko keisto, kad žmonės išbandę „Apple“ produkciją, ir vėliau renkasi tik šio prekinio ženklo telefonus, kompiuterius ar planšetes. Visgi, taisyklė, kad nieko nėra amžino galioja ir tokiems išdirbtiems įrenginiams, kaip „Apple“ iPhone. Kad ir kaip saugotumėte telefoną nuo sutrenkimų, vieną dieną, visai netikėtai, jis gali išslysti iš Jūsų rankų ir tėkštis ekranu žemyn į trinkeles. Net jei stipresnio fizinio kontakto išvengti pavyktų, laikui bėgant prietaisai sulėtėja, atsiranda programinės įrangos atnaujinimo poreikis. iPhone remontas – paslauga, kurios anksčiau ar vėliau prisireikia visiems „Apple“ išmaniųjų telefonų mylėtojams. Taigi, kokie yra dažniausiai pasitaikantys iPhone gedimai?

iPhone ekrano keitimas

iPhone, kaip ir kitų telefonų gedimų būna pačių įvairiausių, vis dėlto populiariausias iš jų – sudužęs ar įbrėžtas ekrano stikliukas. Maždaug 80 proc. visų užklausų, kurių sulaukiame dažniausiai ateina būtent dėl šios priežasties. Ilgametė patirtis remonto srityje „Mano-phone“ komandai leido išsiugdyti visus gebėjimus, reikalingus greitam tokios problemos sprendimui. iPhone ekrano keitimas dabar gali būti įvykdytas maždaug per 20 minučių (jeigu smūgio metu nebuvo pažeistos kitos svarbios dalys). Ne pilnas pusvalandis ir Jūs vėl pilnavertiškai galėsite džiaugtis savo telefonu!

Kalbant apie iPhone ekrano stiklo ir paviršiaus keitimo kainą – viskas daugumoje priklauso nuo modelio, kurį turite. Naujų modelių: iPhone X, iPhone 8 Plus ar iPhone 7 remontas bus brangesnis nei senesnių: iPhone 5, iPhone 6. Visos telefono remonto kainos yra konkretaus įrenginio puslapyje. Apsilankykite viename iš jų ir rasite visą su taisymu susijusią informaciją. Primename, kad kiekvienam suremontuotam prietaisui skiriame nuo 3 mėnesių garantiją!

Kokia yra „Apple“ telefono ekrano keitimo kaina?

„Apple“ iPhone ekrano keitimo kaina yra vertinama atsižvelgiant į turimą modelį. Norėdami išsiaiškinti tikslią kainą, užsukite į konkretų įrenginio puslapį mano-phone.lt svetainėje. Prie kiekvieno įrenginio rasite kainų lentelę, kurioje nurodytos visų darbų kainos. Norėdami išsiaiškinti telefono ekrano keitimo kainą, žiūrėkite į lentelėje esančią eilutę: „Ekrano keitimas“.

iPhone baterijos keitimas

iPhone baterijos keitimas – dar vienas darbas su kuriuo susiduriame neretai. Šios paslaugos gali prisireikti dėl įvairių priežasčių: gamyklinis brokas, sutrenkimas, telefono įmetimas į vandenį ir t. t. Bendrai vertinant, iPhone baterija pasižymi ištverme, bet dėl neatsargaus naudojimo ir sunkesnių mechaninių pažeidimų gali kilti pavojus ir jai. Laimei, mobiliojo telefono baterijos keitimas mums yra aiškus, kaip 2×2. Rasime Jūsų telefono įrenginio modeliui labiausiai tinkančia originalią bateriją ir skubiai ją pakeisime. Jeigu Jums reikalingas kokybiškas iPhone taisymas – kreipkitės jau dabar, visai nesvarbu kokio modelio (iPhone 8; 7; 7 Plus; X; 8; 6s Plus; 6S; 6 Plus; 6; 5S; SE; 5; 3G; 3GS; 4; 4S; 5C; XR; XS; XS MAX; 11; 11 PRO; 11 PRO MAX) savininkas esate – tvarkome viską!

Mygtukų, garsiakalbių, mikrofonų keitimas

Įsigiję naują iPhone, džiaugiamės betarpiškai geru įrenginio veikimu. Laikui bėgant tai tampa įprasta, o telefono priežiūrai skiriama vis mažiau laiko. Dėl neatsargaus telefono naudojimo į mygtukus, garsiakalbius ar mikrofoną gali patekti įvairių nešvarumų, kurie sutrikdo šių kertinių iPhone motyvų veiklą. „Mano-phone“ meistrai gali Jums padėti! Norėdami užregistruoti paslaugas, atvykite į mūsų remonto centrą: J. Jasinskio g. 16, Vilnius, susisiekite telefonu arba išsiųskite užklausą internetu. Mes išvalysime visus susikaupusius nešvarumus, gausime naujas originalias detales ir jas uždėsime vietoje senų. Ši procedūra bus atlikta itin greitai, o tokio pobūdžio remonto kaina bus žema. Mes taip pat galime pakeisti krovimo ar ausinių lizdus, kurie dėl tų pačių priežasčių neretai užsikemša ir nebeveikia.

iPhone foto kameros keitimas

Seniau turėjome tik laidinius telefonus, kurie buvo skirti skambinimui ir iš esmės niekam kitam. Atsiradus pirmiesiems telefonams (telpantiems į kišenes) didžiulį perversmą sukėlė žinučių rašymo galimybė, įtraukusi daugybę vaikų, paauglių ir suaugusių. Skambinimo ir SMS funkcijomis nebuvo apsiribota. Tą geriausiai matėme, kai atsirado pirmieji išmaniųjų telefonų modeliai. Tikriausiai neklysime sakydami, kad dabar vienas iš pagrindinių mobiliųjų telefonų aspektų – kamera. Ne išimtis ir iPhone. Išmanusis perėmė mažojo pagalbininko vaidmenį, kuomet reikia užfiksuoti įsimintiniausius gyvenimo įvykius ar užplūsti socialinę mediją asmenukėmis. Deja, bet kameros taip pat genda ir taip dažniausiai nutinka dėl sutrenkimų. Jeigu sugedo Jūsų iPhone kamera, kreipkitės į mūsų specialistus. Mes greitai pakeisime sugadintą kamerą į naują ir Jūs vėl galėsite pilnavertiškai džiaugtis jos teikiamais malonumais.

Kameros apsauginio stikliuko keitimas

Esant poreikiui, galime pakeisti tik „Apple“ iPhone kameros apsauginį stikliuką. Norėdami sužinoti šio remonto kainą, darbų eigą ir trukmę, siūlome susisiekti su mumis tiesiogiai. Mūsų specialistai noriai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Telefono programinės įrangos atnaujinimas

Dauguma įvardintų gedimų tiesiogiai siejosi su mechaniniais pažeidimais ir dalių keitimu. Visgi, iPhone remontas reikalingas ne tik tada, kai paskandinate ar sudaužote telefoną. Dėl daugybės priežasčių (pvz.: neatsargus naršymas internete, telefono užkimšimas nereikalingomis programomis, failais) mobiliojo veikimas gali sulėtėti. Tokiu atveju savo klientams siūlome programinės įrangos atnaujinimo paslaugas. Šio proceso metu Jūsų telefone būna pašalinama visa nereikalinga informacija, kuri lėtina telefono veikimą, atnaujinamos programos į naujausias jų versijas, sureguliuojami nustatymai. Mes taip pat galime padėti asmenims, nežinantiems kaip pakeisti iPhone valdymo kalbą į rusų, anglų, lietuvių ir t. t. ar kaip nustatyti kitus parametrus. Jeigu Jums reikalinga konsultacija, atvykite į mūsų remonto centrą arba susisiekite telefonu. Iškart sureguosime į gautą užklausą ir pasirūpinsime, kad būtų suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos.

iPhone korpuso keitimas

Dėl itin stiprių smūgių, suspaudimų gali lūžti ar perskilti telefono korpusas. Atsiradus tokio tipo gedimui, reikalinga greita reakcija, nes pažeidus korpusą į telefono vidų daug lengviau gali patekti vanduo, drėgmės garai ar purvas. Šis iPhone remontas yra sudėtingas, tad neretai ir jo kaina yra didesnė. Taisymo metu korpusas yra pakeičiamas į naują. Po tvarkymo telefonas įgauna turėtą tvirtumą ir atsparumą išorės veiksniams.

Išmaniųjų telefonų remonto trukmė

„Mano-phone“ komanda profesionali, tad geba visus iPhone remonto darbus atlikti itin kruopščiai ir greitai. Vidutinė remonto trukmė ~20 minučių. Visgi, viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Jeigu reikalingas tik vienas iš taisymo darbu, tai tą pavyks padaryti gal net ir greičiau. Jei diagnostikos metu nustatomi keli ar daugiau pažeidimų, tai remonto trukmė gali užsitęsti kiek ilgiau. Labai retais atvejais klientams tenka palaukti. Dažniausiai visi džiaugiasi mūsų operatyvumu ir paslaugumu.

Kokius iPhone modelius tvarkome?

Tai klausimas, kurio sulaukiame dažnai, bet atsakymą turime labai aiškų ir lakonišką – VISKĄ! Esame elektronikos fanatikai, domimės visais įrenginiais ir puikiai nusimanome savo srityje, tad gebame suremontuoti įvairių tipų iPhone telefonus: 8, 7, 7 Plus, X, 8 Plus, 6S Plus, 6S, 6 plus, 6, 5S, SE, 5, 3G, 3GS, 4, 4S, 5C, XR, XS, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX…

Jeigu šiame sąraše Jūsų turimo iPhone telefono modelio nėra, susisiekite su mumis, 99% garantuojame, kad galėsime padėti.

Kodėl mus rinktis verta?

„Mano-phone“ iPhone telefonų taisykla, vertinanti savo klientus ir jų poreikius. Kiekvienas iPhone remontas reikalauja atsakingo požiūrio, išmanymo ir kruopštumo. Visi mūsų meistrai turi minimum 5 metus patirties remonto srityje. Mes esame suinteresuoti į nuolatinį tobulėjimą, todėl kasdien domimės visomis technologijų naujienomis, lankome IT seminarus ir tiesiog gyvename prietaisų apsuptyje. Per savo gyvavimo metus suremontavo tūkstančius įvairių iPhone modelių, todėl mokame rasti patį greičiausią ir optimaliausią sprendimą gedimo šalinimui. Neskaitant, modelių, mes taip pat esame susidūrę su pačiais įvairiausias gedimais, todėl Jums reikėtų tikrai pasistengti, kad nustebintumėte mus kažkuo nauju. Tikime savo meistrų kompetencija, todėl kiekvienam suremontuotam telefonui skiriame garantiją nuo 3 mėnesių. „Mano-phone“ profesionalumas nėra pagrįstas vien tik mūsų žodžiais. Kasdien sulaukiame daugybės teigiamų atsiliepimų iš savo klientų. 99% užsakę iPhone remonto paslaugas iš „Mano-phone“ taisyklos, lieka patenkinti darbo kokybe ir nepriekaištinga komunikacija. Žmonės, kartą susidūrę su mumis, praėjus kiek laikui, atsiradus naujiems gedimams kreipiasi vėl ir vėl. Turime sukūrę ištikimą klientų bazę, kuria be galo didžiuojamės. Neneigsime, pasitaiko atvejų, kai ne visada viskas pavyksta taip, kaip norėtume, bet juk visi esame žmonės – klystame, bet nebijome to pripažinti. Suklydę, visuomet atsiprašome ir ieškome tokio sprendimo varianto, kuris būtų naudingiausias paslaugas užaskiusiam asmeniui. Esame nuoširdūs ir atviri – tokia jau ta verslo sėkmės formulė!

Kaip užsakyti paslaugas?

Tai padaryti itin paprasta! Vos keli paspaudimai arba minutės laiko skambutis ir iškvietimas ar paslaugos jau užregistruotos. Visgi, jeigu pasigilinus, tai užsakyti iPhone taisymo paslaugas galite 3 pagrindiniais būdais.

  • Užpildykite užklausą mūsų internetinėje svetainėje. Mūsų iPhone taisykla yra įsikūrusi Vilniuje, bet paslaugas teikiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir t. t. Turime kurjerius, kurie noriai atvyks į Jūsų namus, paims sugedusį įrenginį ir pristatys į mūsų remonto centrą. Atlikę remontą, atiduosime mobilųjų telefoną kurjeriui, kuris pristatys jį Jums atgal į namus – šviežią ir paruoštą naudojimui.
  • Paskambinkite mūsų telefonu: +370 673 06748. „Mano-phone“ komunikacijos specialistai kiekvieną dieną laukia Jūsų skambučių. Susisiekus, nurodykite gedimo pobūdį ir mes Jūsų užsakymą užregistruosime vos per kelias minutes.
  • Atvykite į mūsų iPhone taisyklą. Gyvenantys Vilniuje ar galintys atvykti, visada laukiami užsukti adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius (parduotuvė IKI, 2-ame aukšte), kur Jūsų jau lauks mūsų patyrę specialistai, pasiruošę pagelbėti bet kokiu klausimu. Jei tuo metu nebūsime užsiėmę – atliksime Jūsų iPhone remontą iš karto. Priešingu atveju suderinsime laiką, kada galėsite atvykt atsiimtii jau sutvarkytą telefoną.

Taigi, 3 paprasti ir greiti būdai, kuriais pasinaudoję, galite išsikviesti mūsų meistrus ar užsakyti paslaugas. Išsirinkite sau patį patogiausią – mums tinka visi!

Ką atlikti prieš pristatant iPhone telefoną remontui?

Vykdant „Apple“ prietaiso programinės įrangos atnaujinimą, atliekant remonto darbus gali būti panaikintas arba pakeistas iPhone telefono laikmenoje esantis turinys. Pasirūpinkite, kad prieš remontą, Jūsų telefone esanti reikalinga informacija būtų perkelta į kitą įrenginį (USB laikmeną, išorinį kietąjį diską, Google diską ar kitą laikmeną, kurioje informacija būtų saugi remonto metu). Taip išsaugosite visus svarbius prisiminimus ar reikalingus failus. Po remonto, visą informaciją vėl galėsite persikelti atgal į telefoną. Jeigu nežinote kaip tai padaryti, mūsų meistrai galės pakonsultuoti arba už nedidelę kainą atlikti tai už Jus.

Ar galiu pats atlikti iPhone išmaniojo telefono remontą?

Teoriškai – viskas įmanoma. Vis dėlto, rekomenduojame kreiptis į „Mano-phone“ taisyklą, kadangi mes turime tam reikalingus įrankius ir patirtį. Atlikdami iPhone remontą patys, rizikuojate dėl neapdairumo padaryti dar daugiau žalos, kuri vėliau gali tapti nebepataisoma. Pigiau, paprasčiau ir kokybiškiau būtų tiesiog kreiptis į tos srities profesionalus, kad galėtumėte jaustis užtikrintai.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui