Mobiliųjų telefonų remontas | Taisymas visoje Lietuvoje | Mano-phone.lt
Paieška

Telefonų remontas

Neįsijungia telefonas, sudužo ekranas, greitai išsikrauna baterija, sulinko korpusas, įskilo kamera ar neveikia mygtukai? Tai tik keletas gedimų (iš daugelio), kurie parodo, kad Jums reikalingas telefonų remontas. Esame patikimi meistrai, dirbantys greitai, kruopščiai ir taupiai, nes „Mano-phone“ telefonų taisykloje mobiliųjų prietaisų taisymas tik žema kaina! Atskubame į pagalbą, kai garantinis remontas jums negali padėti, o sutaisę – patys teikiame garantiją, nes pasitikime savo darbu! „Mano-phone“ – grupė technologijų entuziastų, gebančių nepriekaištingai dirbti su žinomiausių prekinių ženklų mobiliaisiais telefonais: Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, HTC, Asus, LG, Nokia ir t. t. Telefonų taisymas, tai paslauga, kurią vykdome visoje Lietuvoje! Taigi, jeigu Jums reikalingos mūsų paslaugos – susisiekite su mumis šiandien, telefonu: +370 673 06748 arba pateikite užklausą mūsų svetainėje internetu.

Pasirinkite modelį

Jeigu nerandate Jums reikalingo modelio susisiekite su mumis.


Telefonų remontas visoje Lietuvoje!

Lietuvoje tikriausiai nėra kampelio, kuriame mūsų paslaugos negalėtų būti suteikiamos. „Mano-phone“ centrinis remonto centras yra įsikūręs Vilniuje, adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas), tačiau mes turime aktyvią kurjerių komandą, kuri yra pasiruošusi atvykti į jūsų namus, paimti sugedusį mobilųjį telefoną, pristatyti pas meistrus ir išsprendus problemas, atvežti prietaisą atgal – tiesiai į rankas. Visai nesvarbu ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Telšiuose, Palangoje, Utenoje, Marijampolėje, Tauragėje ar Mažeikiuose – rasime būdą kaip Jums padėti! Jeigu susisiekus su mūsų administracija nutiktų taip, kad visi ekipažai būtų užimti, pergyventi tikrai nereikėtų. Telefoną galite atsiųsti mums paštu, autobusų siuntomis ar tiesiog pristatyti į remonto centrą anksčiau nurodytu adresu. Galų gale, jeigu nei vienas iš šių būdų nėra patogus, praneškite ir mes susisieksime tada, kai vėl turėsime laisvų ekipažų. Gavęs iškvietimą, kurjeris atvyks Jūsų prietaiso ir telefono remontas bus atliktas operatyviai bei pigiai.

 

Mobiliųjų telefonų remonto kaina

Dar vienas aspektas, kurio kalbant apie taisymo / meistrų paslaugas tikrai neverta pražiopsoti yra kaina. Pastebėjome, kad kartais žmonės vengia elektroninės technikos meistro pagalbos, jos dairosi vangiai arba dažnai net nesusimąsto apie tokią galimybę, kai ištinka nelaimę, pvz.: suskeldėja mobiliojo telefono ekrano stikliukas, prietaisą tėškus į trinkeles. Kiek žinome, žmonės neretai abejoja dėl remonto kainos. Visuomenėje tvyro požiūris, kad sudaužius telefono ekraną ar sugadinus jo bateriją taisyti jau nebeapsimoka ir tokiu atveju tiesiog geriau pirkti kažką naujo. Galime pasakyti, kad toks požiūris yra klaidingas mitas, kadangi mobiliojo telefono remontas gali padėti išties nemažai sutaupyti! Tie laikai, kai suskilus ekranui, įrenginys yra išmetamas į šiukšliadėžę jau seniai baigėsi, kadangi dabar meistrai gali pasiūlyti išties greitas ir pigias paslaugas. Netikite? Užeikite į Jus dominančio telefono modelio remonto puslapį. Ten pateikiamos visos remonto darbų kainos. Tokiu būdu galėsite patys palyginti – ar tvarkymas apsimoka, ar ne.

Kai kuriems lankytojams gali iškilti klausimas – kaip nustatoma telefono remonto kaina? Mielai į šį klausimą atsakysime! Priklausomai nuo gedimo pobūdžio, beveik visuomet reikia pakaitinių dalių, kadangi dėl įvairaus lygio sutrenkimų, drėgmės pažeidimų, priežiūros stokos telefonų detalės susidėvi, sugenda ar sulūžta. Kaip žinia, kad dalis pakeisti, jų pirma reikia turėti. Čia galime patikinti, kad užsakinėjame tik pačias kokybiškiausias Apple iPhone, LG, Nokia, Xiaomi, Sony, HTC, Asus, Huawei ar Samsung dalis. Kitas aspektas – specialisto darbo laikas, reikalingas problemos sprendimui. Juk vieni gedimai yra vienokie, kiti kitokie. Vieni reikalauja daugiau laiko, pastangų ir sugebėjimų, kiti mažiau. Racionaliai įvertinę šiuos du motyvus, savo klientams galime pateikti patį geriausią telefono remonto kainos pasiūlymą. Domina? Susisiekite su mumis dabar ir padėsime Jums sutaupyti, o pats remontas – ilgai tikrai neužtruks! Su „Mano-phone“ taisykla – lengva ir paprasta.

 

Kokius mobiliųjų telefonų gedimus taisome?

Kaip jau minėjome, telefono gedimų ir jų priežasčių gali būti pačių įvairiausių. Vis dėlto, klientai į mus dažniausiai kreipiasi, kai reikalingas ekrano, baterijos, krovimo lizdo, ausinių lizdo, kameros, korpuso/galinio stiklo, užrakinimo mygtuko, Home mygtuko, mikrofono, ausies garsiakalbio, Wi-fi modulio, garsinimo mygtukų keitimas. Telefonų remontas taip pat aprėpia tokias paslaugas, kaip programinės įrangos atnaujinimas, duomenų išsaugojimas ar drėgmės pažeidimų šalinimas. Verta paminėti, kad neretai klientai kreipiasi dėl vienų problemų, atlikus prietaiso diagnostiką nustatoma, jog iš tikrųjų telefonas neveikia dėl visai kitų priežasčių. Dėl to, norintiems remontuoti savarankiškai, visuomet rekomenduojame pirmiausiai pasikonsultuoti su specialistais, kurie mobiliųjų telefonų remontą vykdo kiekvieną dieną. Tai padės ne tik išvengti bereikalingo laiko, bet ir pinigų švaistymo. Jeigu norite rasti daugiau specifinės informacijos, užeikite į konkretų prietaiso puslapį. Ten rasite visų atliekamų darbų sąrašą, remonto paslaugų kainą ir kitą aktualią informaciją. Kilant kėblumams, galime Jus pakonsultuoti. Parašykite mūsų konsultatui per svetainę ar paskambinkite telefonu.

 

Kodėl verta rinktis „Mano-phone“ telefonų meistrus?

Esame profesionalūs elektroninės technikos meistrai, turintys daugiau kaip 5 metus patirties. Vertiname savo klientus, todėl į kiekvieną remonto darbą žvelgiame itin atsakingai. Mūsų meistrai yra suinteresuoti nuolat tobulėti, dėl šios priežasties kiekvieną mėnesį lankomės įvairiuose technikos seminaruose, domimės pačiomis karščiausiomis technologijų naujienomis. Mūsų vertybės – kokybė ir nepriekaištinga komunikacija. Tai leidžia suteikti aukščiausios klasės remonto paslaugas nenuskriaudžiant užsakovų piniginių. Kadangi esame savo srities specialistai, kai kurių telefonų remontas neužtruks nė 20 minučių! Taigi, gebame dirbti greitai. Mes taip pat pasitikime savo teikiamų paslaugų kokybe, todėl kiekvienam taisymo darbui suteikiame nuo 3 mėnesių garantiją. Tiesa, tai, kad esame patikimi pademonstruoja ne tik mūsų žodžiai, bet ir darbai apie kuriuos itin teigiamai atsiliepia mūsų ištikimi klientai, kurie kartą užsakę mūsų paslaugas, vėliau kreipiasi vėl ir vėl – ne tik dėl darbų, bet ir dėl naudingų patarimų. Norite sužinoti daugiau? Ieškokite mūsų klientų atsiliepimų ar kreipkitės tiesiai į mus!

 

Kaip užsakyti telefono remonto paslaugas?

Mobiliojo telefono remontas gali būti užsakomas keliais paprastais ir greitais būdais. 1. Susisiekus mūsų nurodytu telefono numeriu. 2. Užpildžius užklausą internetinėje svetainėje (tai padaryti itin lengva – Jums tereikia nurodyti savo vardą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir parašyti žinutę, kurioje geriausia, kad pasakytumėte savo nuomonę koks gali būti telefono gedimas ir dėl kokių priežasčių jis atsirado). 3. Atvykus į mūsų remonto centrą Vilniuje. Tiesa, šiuo atveju Jums gali tekti šiek tiek palaukti gyvoje eilėje. Susisiekus telefonu ar el. laišku Jums būtų rezervuotas laikas. Taigi, pagalvokite kas būtų patogiausia ir pasirinkite vieną iš šių trijų būdų. Maloniai atsakysime į Jūsų užklausą ir pasirūpinsime, kad iškilusios problemos būtų išspręstos kiek įmanoma greičiau.

 

Telefono taisymo eiga

Išmaniojo telefono gedimas yra gana dažnas, bet visada nenumatytas reiškinys. Gedimai gali būti labai skirtingi – nuo galinio dangtelio dužymo iki pagrindinės plokštės gedimo. „Mano-Phone“ siūlo platų telefonų remonto paslaugų spektrą. Specialistas diagnozuos prietaisą nemokamai ir pateiks gedimo priežastį. Nustačius problemą, įvertiname išlaidas ir terminus, po viso ko pereiname prie darbo. Specialistas baigęs remontuoti, atiduos atnaujintą įrenginį tiesiai į Jūsų rankas ir palinkės gražios dienos!

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui