Paieška

iPhone 12 Pro Max remontas

„Mano-phone“ – telefonų taisykla, veikianti visoje Lietuvoje. Reikalingas Apple iPhone 12 Pro Max remontas? Susisiekite su mumis! Esame geri savo srities profesionalai, turintys 5+ metų patirties. Kasdien sunkiai dirbame, kad suteiktume savo klientams itin kokybiškas paslaugas. Jūsų Apple iPhone 12 mini taisymas bus atliktas vos per 1 valandą ir jam bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija. Domina telefono remonto kaina? Žemiau galite rasti atliekamų taisymo darbų kainų sąrašą, tačiau jeigu norite individualaus pasiūlymo – kreipkitės nurodytu telefonu arba užpildykite užklausą mūsų internetinėje svetainėje.

Darbas Kaina
Ekrano keitimas kopija (kiniškas) 150 €
Ekrano stikliuko keitimas 170 €
Ekrano keitimas originalas 250 €
Baterijos keitimas 70 €
Krovimo lizdo keitimas 75 €
Ausinių lizdo keitimas 75 €
Kameros keitimas 90 €
Korpuso/Galinio stiklo keitimas 100 €
Užrakinimo mygtuko keitimas 70 €
Home mygtuko keitimas 0 €
Mikrofono keitimas 70 €
Ausies garsiakalbio keitimas 60 €
Wi-fi modulio keitimas 70 €
Garsinimo mygtukų keitimas 70 €
Programinės įrangos atnaujinimas 15 €
Duomenų išsaugojimas 25 €
Dregmės pažeidimų šalinimas 25 €

iPhone 12 Pro Max telefonas – dažnas tautiečių pasirinkimas, kadangi lietuviai pasitiki Apple produkcija, mielai naudojasi įrangos funkcionalumu, galiausiai, vertinamas ilgaamžiškumas. Tiesa, net ir pati geriausia įranga kartais genda, tad jeigu Jums reikalingas iPhone 12  Pro Max remontas – susisiekite su mūsų profesionalais, kurie radę problemą pasiūlys tinkamiausią jos šalinimo būdą.

Remonto trukmė

Kiek laiko truks Apple 12 pro Max remontas? Tai – vienas dažniausiai girdimų klausimų. Džiaugiamės, kad atsakymas, kurį į šį klausimą pateikia remonto paslaugomis besidomintiems asmenims, iš tiesų nuteikia optimistiškai. O, ar galėtų būti kitaip? Juk dažniausiai remontas trunka ne ilgiau kaip 2 val.

Remonto kokybė

Aukščiausios kokybės detalės, įsigytos iš patikimų ir populiarių gamintojų – viena sėkmingo remonto priežasčių.

Remonto garantija

Kokybiškai suremontuotas įrenginys – dar ne viskas, ką siūlome savo klientams –  suteikiame ir 3 mėnesių garantiją.

Remonto kaina ir greitis

Žemos 12 Pro Max telefono remonto kainos ir greitas darbų atlikimas – šis derinys aktualus daugeliui. Būtent tai ir siūlome savo klientams.

iPhone 12 pro Max remontas visoje Lietuvoje

Jeigu sugedo iPhone 12 Pro Max – kreipkitės į Mano-phone meistrus. Telefonų remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. Jeigu gyvenate ne sostinėje, kur yra įsikūrusios mūsų dirbtuvės (J. Jasinskio g. 16, Vilnius) – meistrai lauks telefono Jums labiausiai tinkamu pristatymo būdu:

 1. Įranga gali būti perduodama per kurjerį. Susisiekite dėl galimybės: +37067306748 arba info@mano-phone.lt.
 2. Telefonas gali būti siunčiamas per autobusų siuntas.
 3. Telefonas gali būti siunčiamas paštu.

Jeigu netinka nei vienas mūsų siūlomų variantų – kviečiame susisiekti telefonu ir rasime sprendimą greitam telefono pristatymui į taisyklą. Gavus telefoną, nustatoma problema ir pasiūlomos kelios jo tvarkymo alternatyvos. Klientas gali pasirinkti tinkamiausią.

iPhone 12 pro Max remonto kaina

Apple iPhone 12 Pro max tvarkymas atliekamas ne tik greitai bei profesionaliai, tačiau ir klientui labiausiai priimtina kaina. Remonto kainos kinta priklausomai nuo gedimo, kiek laiko reikės skirti jo tvarkymui, galiausiai, kokios papildomos dalys reikalingos. Svarbiausia, kad meistrai pasirūpins trūkstamomis bei keičiamomis dalimis, tad Jums dėl nieko neteks sukti galvos. Juolab, įrangoje įmontuojamos tik geriausios kokybės išmaniųjų telefonų dalys, tad kartą pigiai sutvarkytas telefonas Jums tarnaus ilgai ir funkcionaliai.

Jeigu žinote tikslų telefono gedimą ir norite sužinoti, kokia bus jo tvarkymo kaina – kviečiame susisiekti telefonu, el. paštu arba užpildyti užklausą mūsų internetinėje svetainėje.

Teikiamos iPhone 12 Pro Max taisymo paslaugos

Mano-phone siūlomas iPhone 12 Pro Max remontas apima daug skirtingų paslaugų, tad esame tikri, jog mūsų taisykla padės Jums iškilus gedimams.

Servise dažniausiai sprendžiamos šios mobiliųjų telefonų problemos:

 • ekrano keitimas.
 • baterijos keitimas.
 • krovimo lizdo keitimas.
 • ausinių lizdo keitimas.
 • kameros keitimas.
 • korpuso keitimas.
 • užrakinimo mygtuko keitimas.
 • home mygtuko keitimas.
 • mikrofono, garsiakalbio keitimas..
 • garsinimo mygtuko keitimas.
 • programinės įrangos atnaujinimas.
 • drėgmės pažeidimų šalinimas.

Žinoma, dažnas klientas nėra tikras, kodėl telefonas neveikia ir kaip gedimus pašalinti. Tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų meistrais, kurie dažniausiai per 30 minučių nurodo tikslią gedimo priežastį ir pateikia kelias galimas telefono tvarkymo alternatyvas.

Atliktiems darbams suteikiama garantija, tad pasitikėkite mūsų paslaugomis. Jeigu reikia, kad taisymo paslaugos būtų suteikiamos ypač greitai – informuokite apie tai meistrus ir jie pateiks Jums lankstų pasiūlymą. Juolab, kol atliekamas telefono tvarkymas – pagal poreikius galite naudotis mūsų pasiūlytu pakaitiniu telefonu, kuris leis gyventi išmaniai nesukant galvos dėl smulkmenų. Pakaitinis telefonas Jums bus duodamas visiškai nemokamai.

iPhone 12 Pro max taisymasMano-phone kasdienybė, tad palikite darbus profesionalams.

Dažniausiai užduodami Klausimai

Galime padėti išspręsti Jūsų bėdą

Mūsų remonto privalumai

Galime pataisyti elektroninę techniką netgi su sudėtingiausiais gedimais

01

3 Mėnesių garantija

Verta rinktis mus, nes atliktiems darbams suteiksime 3 mėnesių garantiją!
02

Kokybiškos dalys

Verta rinktis mus, nes remonto darbams atlikti naudojame aukščiausios kokybės  detales.
03

Daugiau negu 20,000 pataisytų įrenginių

Verta rinktis mus, nes jau suremontavimo daugiau nei 20 000 įrenginių.
04

Žemos kainos ir greitis

Verta rinktis mus, mes pasiūlysime patrauklią Apple 12 Pro Max remonto kainą ir greitai įvykdysime užsakymą.

Nėra nurodytas Jums reikalingas remontas?
Parašykite mums į online chat’ą!

Galime paimti Jūsų įrenginį iš namų, ofiso arba iš betkurios nuorodytos vietos!

+37067306748

Greitas remontas per 30 min.

Sugedęs telefonas, neveikiantis kompiuteris ar tinkamai savo funkcijų negalinti atlikti planšetė, tikrai nesugadins jūsų nuotaikos, nes mes kilusią problemą pašalinsime vos per 30 minučių.

Suteikiama garantija darbams

Profesionalus mūsų meistrų problemų sprendimas užtikrina, kad suremontuotu įrenginiu dar galėsite naudotis tikrai ne vieną dieną. O, kad jaustumėtės saugiau, suteiksime 3 mėnesių garantiją.

Meistrai su ilgalaike patirtimi

Sukaupta patirtis mūsų meistrams leidžia ne tik greitai bei efektyviai pašalinti gedimus, bet ir suteikti vertingų patarimų.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui