Paieška

iPhone XR remontas

„Mano-phone“ – telefonų taisykla, veikianti visoje Lietuvoje. Reikalingas Apple iPhone XR remontas? Susisiekite su mumis! Esame geri savo srities profesionalai, turintys 5+ metų patirties. Kasdien sunkiai dirbame, kad suteiktume savo klientams itin kokybiškas paslaugas. Jūsų Apple iPhone XR taisymas bus atliktas vos per 1 valandą ir jam bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija. Domina telefono remonto kaina? Žemiau galite rasti atliekamų taisymo darbų kainų sąrašą, tačiau jeigu norite individualaus pasiūlymo – kreipkitės nurodytu telefonu arba užpildykite užklausą mūsų internetinėje svetainėje.

Darbas Kaina
Ekrano keitimas 175 €
Baterijos keitimas 70 €
Krovimo lizdo keitimas 75 €
Ausinių lizdo keitimas 75 €
Kameros keitimas 90 €
Korpuso/Galinio stiklo keitimas 100 €
Užrakinimo mygtuko keitimas 70 €
Home mygtuko keitimas 0 €
Mikrofono keitimas 70 €
Ausies garsiakalbio keitimas 60 €
Wi-fi modulio keitimas 70 €
Garsinimo mygtukų keitimas 70 €
Programinės įrangos atnaujinimas 15 €
Duomenų išsaugojimas 25 €
Dregmės pažeidimų šalinimas 25 €

iPhone XR telefonas – dažnas tautiečių pasirinkimas, kadangi lietuviai pasitiki Apple produkcija, mielai naudojasi įrangos funkcionalumu, galiausiai, vertinamas ilgaamžiškumas. Tiesa, net ir pati geriausia įranga kartais genda, tad jeigu Jums reikalingas iPhone XR remontas – susisiekite su mūsų profesionalais, kurie radę problemą pasiūlys tinkamiausią jos šalinimo būdą.

Remonto trukmė

Jei remonto darbai nėra priskiriami litavimui ar motininės – sisteminės plokštės taisymui, tai turime puikią naujieną – suremontuotą, atnaujintą gaminį galėsite pasiimti vos po 20 minučių ar jau po kelių valandų.

Remonto kokybė

Viena iš priežasčių, kodėl užtikrinami geriausi darbo rezultatai, yra sertifikuotos dalys, kurias įsigyjame iš patikimų gamintojų.

Remonto garantija

Žinių, įgūdžių bei patirties kombinacija užtikrina ne tik aukščiausią paslaugos kokybę, bet ir suteikia pasitikėjimo, kuris įgalina užtikrinti 3 mėnesių garantiją atliktiems darbams.

Remonto kaina ir greitis

Turime daug įvairių detalių, tai sudaro galimybę greitai atlikti remonto darbus. Perkame geriausiomis kainomis, todėl puikią Apple iPhone XR remonto kainą galime pasiūlyti ir jums.

iPhone XR remontas visoje Lietuvoje

Jeigu sugedo iPhone XR – kreipkitės į Mano-phone meistrus. Telefonų remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. Jeigu gyvenate ne sostinėje, kur yra įsikūrusios mūsų dirbtuvės (J. Jasinskio g. 16, Vilnius) – meistrai lauks telefono Jums labiausiai tinkamu pristatymo būdu:

 1. Įranga gali būti perduodama per kurjerį. Susisiekite dėl galimybės: +37067306748 arba info@mano-phone.lt.
 2. Telefonas gali būti siunčiamas per autobusų siuntas.
 3. Telefonas gali būti siunčiamas paštu.

Jeigu netinka nei vienas mūsų siūlomų variantų – kviečiame susisiekti telefonu ir rasime sprendimą greitam telefono pristatymui į taisyklą. Gavus telefoną, nustatoma problema ir pasiūlomos kelios jo tvarkymo alternatyvos. Klientas gali pasirinkti tinkamiausią.

iPhone XR remonto kaina

Apple iPhone XR tvarkymas atliekamas ne tik greitai bei profesionaliai, tačiau ir klientui labiausiai priimtina kaina. Remonto kainos kinta priklausomai nuo gedimo, kiek laiko reikės skirti jo tvarkymui, galiausiai, kokios papildomos dalys reikalingos. Svarbiausia, kad meistrai pasirūpins trūkstamomis bei keičiamomis dalimis, tad Jums dėl nieko neteks sukti galvos. Juolab, įrangoje įmontuojamos tik geriausios kokybės išmaniųjų telefonų dalys, tad kartą pigiai sutvarkytas telefonas Jums tarnaus ilgai ir funkcionaliai.

Jeigu žinote tikslų telefono gedimą ir norite sužinoti, kokia bus jo tvarkymo kaina – kviečiame susisiekti telefonu, el. paštu arba užpildyti užklausą mūsų internetinėje svetainėje.

Teikiamos iPhone XR taisymo paslaugos

Mano-phone siūlomas iPhone XR remontas apima daug skirtingų paslaugų, tad esame tikri, jog mūsų taisykla padės Jums iškilus gedimams.

Servise dažniausiai sprendžiamos šios mobiliųjų telefonų problemos:

 • ekrano keitimas.
 • baterijos keitimas.
 • krovimo lizdo keitimas.
 • ausinių lizdo keitimas.
 • kameros keitimas.
 • korpuso keitimas.
 • užrakinimo mygtuko keitimas.
 • home mygtuko keitimas.
 • mikrofono, garsiakalbio keitimas..
 • garsinimo mygtuko keitimas.
 • programinės įrangos atnaujinimas.
 • drėgmės pažeidimų šalinimas.

Žinoma, dažnas klientas nėra tikras, kodėl telefonas neveikia ir kaip gedimus pašalinti. Tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų meistrais, kurie dažniausiai per 30 minučių nurodo tikslią gedimo priežastį ir pateikia kelias galimas telefono tvarkymo alternatyvas.

Atliktiems darbams suteikiama garantija, tad pasitikėkite mūsų paslaugomis. Jeigu reikia, kad taisymo paslaugos būtų suteikiamos ypač greitai – informuokite apie tai meistrus ir jie pateiks Jums lankstų pasiūlymą. Juolab, kol atliekamas telefono tvarkymas – pagal poreikius galite naudotis mūsų pasiūlytu pakaitiniu telefonu, kuris leis gyventi išmaniai nesukant galvos dėl smulkmenų. Pakaitinis telefonas Jums bus duodamas visiškai nemokamai.

iPhone XR taisymasMano-phone kasdienybė, tad palikite darbus profesionalams.

Dažniausiai užduodami Klausimai

Galime padėti išspręsti Jūsų bėdą

Mūsų remonto privalumai

Galime pataisyti elektroninę techniką netgi su sudėtingiausiais gedimais

01

3 Mėnesių garantija

Klientai mus vertina, nes prisiimame atsakomybę už atliktus darbus – suteikiame 3 mėnesių garantiją.
02

Kokybiškos dalys

Klientai mumis pasitiki, nes žino, jog iPhone XR telefono remontui yra naudojamos tik aukščiausios kokybės, sertifikuotos dalys.
03

Daugiau negu 20,000 pataisytų įrenginių

Klientai supranta, kad sugebame išspręsti net pačius sudėtingiausius atvejus – esame suremontavę daugiau nei 20 000 įrenginių.
04

Žemos kainos ir greitis

Klientai savo naudojamus įrenginius remontuoti patiki mums, nes žino, jog garantuosime puikią paslaugos kainą ir greitį.

Nėra nurodytas Jums reikalingas remontas?
Parašykite mums į online chat’ą!

Galime paimti Jūsų įrenginį iš namų, ofiso arba iš betkurios nuorodytos vietos!

+37067306748

Greitas remontas per 30 min.

Kreipkitės į mus, jei domina ypač greitas Apple iPhone XR remontas – dažnu atveju gedimą pašaliname vos per 30 min.

Suteikiama garantija darbams

Kreipkitės į mus, jei jums rūpi ne tik profesionalus darbų atlikimas, bet ir saugumas – suteikiame 3 mėnesių garantiją.

Meistrai su ilgalaike patirtimi

Kreipkitės į mus, jei pageidaujate ne tik remonto, bet ir vertingų patarimų, kaip išvengti gedimų ateityje.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui