Paieška

iPhone remontas Kaune

Laikinosios sostinės gyventojai gali džiaugtis, kad sugedus jų turimam iPhone telefonui pagalba, kuri padės susitvarkyti su bet kokio pobūdžio gedimais – visada yra šalia. Jeigu Jums reikalingas šio gamintojo telefono modelio tvarkymas – susisiekite su Mano-phone meistrais, kurie padės Jums, kai reikės pagalbos.

Jokio skirtumo, koks gedimas yra nustatomas, kadangi Mano-phone meistrai atlieka bet kokio pobūdžio tvarkymo paslaugas, kurios reikalingos Apple telefonų modeliams.

iPhone remontas Kaune

Jeigu Jūsų telefonas neveikia, visiškai neįsijungia ir nežinote, kokia gali būti to priežastis – susisiekite su Mano-phone meistrais, kurie padės Jums pašalinti problemas. Kadangi meistrai tvarko skirtingo pobūdžio gedimus, tikėtina, kad nepriklausomai nuo reikalingų remonto darbų – jas gausite Mano-phone centre.

Dažniausiai reikalingi šie remonto darbai:

 • iPhone ekrano keitimas.
 • iPhone baterijos keitimas.
 • iPhone krovimo lizdo keitimas.
 • iPhone ausinių lizdo keitimas.
 • iPhone kameros keitimas.
 • iPhone korpuso keitimas.
 • iPhone užrakinimo mygtuko keitimas.
 • iPhone home mygtuko keitimas.
 • iPhone mikrofono, garsiakalbio keitimas.
 • iPhone garsinimo mygtuko keitimas.
 • iPhone programinės įrangos atnaujinimas.
 • iPhone drėgmės pažeidimų šalinimas.

Visiems tvarkymo darbams papildomai suteikiama garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Taip pat, jeigu tvarkymas užima daugiau laiko – tokiu atveju klientui duodamas nemokamas pakaitinis telefonas. Juo galima naudotis tiek laiko, kol jo nuosavas telefonas bus tvarkomas. Tokios lanksčios paslaugos teikiamos klientų patogumui.

iPhone taisymo kaina Kaune

iPhone taisymas Kaune atliekamas patrauklia kaina, kadangi meistrai greitai sutvarko iškilusius nesklandumus, nes žino kaip ir turi reikalingą įrangą. O tai dažniausiai mažina paslaugų kainoraščius. Pigiai teikiamos paslaugos taip pat turi garantiją, kuri prasideda nuo 3 mėn.

Jeigu norite sužinoti, kiek kainuos iPhone taisymas Kaune – skatiname susisiekti asmeniškai su Mano-phone meistrais. Nustačius gedimą informuojama apie tvarkymo pobūdį bei kainas.

Kokius iPhone modelius tvarkome?

iPhone remontas Kaune atliekamas bet kokiems šio tipo telefono modeliams. Taigi, jokio skirtumo, kokio modelio iPhone telefoną turite – Mano-phone padės susitvarkyti su jo gedimais. Tvarkomi: iPhone 8, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone X, iPhone 8 plus, iPhone 6s plus, iPhone 6s, iPhone 6 plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone se, iPhone 5, iPhone 3g, iPhone 3gs, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5C, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS MAX, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iPhone 11 PRO MAX ir kiti iPhone telefonai.

Kauniečiams iPhone remontas atliekamas Vilniuje. Tiesiog suderinamas laikas, kada bus paimamas telefonas iš Jūsų. Tai padarys kurjeris, kuris vėliau telefoną pristatys iki mūsų būstinės Vilniuje adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Dėl visų tvarkymo smulkmenų susisiekite asmeniškai su Mano-phone komanda Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui