Paieška

iPhone remontas Klaipėdoje

iPhone telefonas yra vienas populiariausių modelių Klaipėdoje. Vietiniai džiaugiasi, kad šio modelio telefonas tarnauja ilgai, puikiai atlieka jam skirtas funkcijas, galiausiai, nedūžta net ir tokiu atveju, kai iškrenta iš rankų. Visos pagyros tikrai vietos Apple telefonų, tačiau reikia nepamiršti, kad net ir pati geriausia įranga kartais genda. Tokiu atveju labai naudinga po ranka turėti meistrų telefono numerį, kurie gali padėti susitvarkyti su gedimais, kurie ji “ištinka” telefoną.

iPhone remontas Klaipėdoje atliekamas visiems šio tipo telefonams, juolab, visiem mobiliesiems nepriklausomai nuo jo gedimo. Mano-phone meistrai ras gedimą, pasiūlys jo tvarkymo būdus ir greitai pasirūpins, kad daugiau problema nebeatsinaujintų.

Kada reikalingos iPhone remonto paslaugos?

iPhone remontas Klaipėdoje reikalingas labai skirtingais atvejais, kadangi gali atsirasti ir daug įvairių gedimų. Kol vieni labai minimalūs, pavyzdžiui, telefono ekranas tapo subraižytas, tuo tarpu kiti gali būti labai dideli ir jų tvarkymas gali reikalauti daug laiko ir specialių dalių.

Dažniausiai atliekamas šio pobūdžio iPhone remontas Klaipėdoje:

 • iPhone ekrano keitimas.
 • iPhone baterijos keitimas.
 • iPhone krovimo lizdo keitimas.
 • iPhone ausinių lizdo keitimas.
 • iPhone kameros keitimas.
 • iPhone korpuso keitimas.
 • iPhone užrakinimo mygtuko keitimas.
 • iPhone home mygtuko keitimas.
 • iPhone mikrofono, garsiakalbio keitimas.
 • iPhone garsinimo mygtuko keitimas.
 • iPhone programinės įrangos atnaujinimas.
 • iPhone drėgmės pažeidimų šalinimas.

Jokio skirtumo, ar tiksliai žinote, koks gedimas yra ir koks taisymas labiausiai tinka, ar visiškai nenujaučiate, kokia problema telefone – Mano-phone meistrai pasirūpins, kad ji būtų pašalinta labai greitai ir taisymas Jums kainuotų labai pigiai.

iPhone taisymo kaina Klaipėdoje

Mobiliojo telefono taisymas kainuoja skirtingą pinigų sumą priklausomai nuo to, koks gedimas yra nustatomas. Žinant gedimą galima pasakyti, kiek laiko reikės skirti jo šalinimui, juolab, kokios dalys bus reikalingos. Mano-phone visada stengiasi pasiūlyti geriausią kainą, tad kreipkitės tokiu atveju, jeigu norite sutaupyti. Taip pat taisykla nemokamai teikia ir garantiją, kuri prasideda nuo 3 mėn. Atsiradus pakartotiniam gedimui jis bus sutvarkytas visiškai nemokamai.

Kokius iPhone modelius tvarkome?

iPhone remontas Klaipėdoje atliekamas visiems šio modelio telefonams, tad nesvarbu, koks gedimas ir koks modelis – Mano-phone meistrai pasirūpins, kad kartą sutvarkytas jis daugiau nebepasikartotų. Dažniausiai tenka susidurti su šio modelio telefonais: iPhone 8, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone X, iPhone 8 plus, iPhone 6s plus, iPhone 6s, iPhone 6 plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone se, iPhone 5, iPhone 3g, iPhone 3gs, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5C, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS MAX, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iPhone 11 PRO MAX. Visgi, tvarkomi ir kiti, tad individualiu atveju susisiekite su Mano-phone meistrais ir jie pasirūpins, kad tvarkymas būtų greitas ir gedimas liktų tik kaip mažas, nemalonus atsiminimas.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui