Paieška

Telefonų taisykla Panevėžyje

Aukštaitijos sostinės gyventojai yra išmanūs žmonės, tad nieko keisto, kad mobiliojo telefono turėjimas jiems svarbus tarsi oras. Žinoma, reikalingas puikiai veikiantis ir savo funkcionalumu džiuginantis mobilusis, kuris tikslingai atlieka jam paskirtas funkcijas. O jeigu telefonas sugedo – tokiu atveju siūlome kreiptis į Mano-phone meistrus, kurie sėkmingai sutvarko bet kokio modelio telefono bet kokio tipo gedimus.

Telefonu taisykla Panevėžyje dirba operatyviai, tad dažnai tvarkymas trunka vos iki 20-ies minučių. Jeigu telefonų remontas užtrunka ilgiau – klientas gali naudotis nemokamai pasiūlomu pakaitiniu telefonu. Suteikiamos visos reikalingos paslaugos nuo A iki Ž, kad panevėžiečiams dėl nieko netektų “sukti galvos”.

Telefonų remontas Panevėžyje

Telefonų taisykla Panevėžyje suteiks Jums visas galimybes negalvoti apie sugedusį mobilujį, kadangi pigiai ir greitai paslaugas teikiantys meistrai “išties pagalbos ranką”, kai Jums jos labiausiai reikia. Susisiekite su meistrais Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Sutarkite dėl susitikimo laiko arba galite pateikti užklausą, klausti tai, kas Jus labiausiai domina. Meistrai teikia nemokamas konsultacijas, tad  pasinaudokite jomis. Galbūt tokiu atveju bus paprasčiau apsispręsti dėl gedimo tvarkymo tipo.

Mobiliųjų telefonų remonto kaina Panevėžyje

Telefonų  taisykla Panevėžyje paslaugas teikia ne tik labai greitai, tačiau taip pat ir gera kaina. Esame konkurencingi ir galime gedimus pašalinti pigiau. Kodėl? Kadangi mūsų komandoje dirba kompetentingi specialistai, kurie turi reikalingą įrangą, todėl darbus atliks kur kas greičiau nei mūsų konkurentai. Žinoma, tai mažina kainas ir džiugina mūsų klientus, kurie papildomai gauna net 3 mėnesių garantiją.

Kuo anksčiau kreipsitės į specialistus, tuo telefonų tvarkymas Jums kainuos pigiau. Svarbiausia nelaukti, kol problema tampa labai didelė, kadangi vėliau jos šalinimas dažniausiai “išaugina” kainas. Taip pat mobiliųjų telefonų remontas atliekamas naudojant tik sertifikuotas dalis. Tokiu atveju užtikrinama, kad kartą sutvarkytas mobilusis tarnaus ilgai ir daugiau nebekels Jums jokių problemų.

Kokius telefonus taisome?

Telefonų meistras Panevėžyje pasirūpins skirtingo modelio įranga, tad nesvarbu, kokį telefoną turite ir su kokiais gedimais teko susidurti – Mano-phone visada yra šalia, kai jums to reikia.

Telefonų remontas pigiai atliekamas šiems modeliams:

  • Apple / iPhone telefonų remontas.
  • Samsung telefonų remontas.
  • Huawei telefonų remontas.
  • Xiaomi telefonų remontas.
  • Sony telefonų remontas.
  • HTC telefonų remontas.
  • Asus telefonų remontas.
  • LG telefonų remontas.
  • Nokia telefonų remontas.

Jeigu nesate tikras su kokia tiksliai problema susidursite ir koks tinkamiausias jos šalinimo būdas – skatiname susisiekti su meistrais, kurie įvertins gedimą ir pateiks tinkamiausius jo tvarkymo būdus.

Pigus tvarkymas taip pat gali būti ir yra geras tvarkymas. Svarbiausia bendradarbiauti su tais, kurie pasirūpins, kad maži gedimai neapsunkintų Jums kasdienybės.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui