Paieška

Telefonų taisykla Vilniuje

Sostinės gyventojai gali džiaugtis, kad kai sugenda telefonas – visada šalia yra Mano-phone meistrai, kurie ne tik greitai randa gedimą, tačiau ir gana pigiai jį sutvarko. Tai puiki pagalba tiems, kurie skuba ir tuo pačiu kurie taupo. Svarbiausia nelaukti, kol gedimas bus labai didelis ir kuo skubiau kreiptis į meistrus, kurie kiekvieną dieną susiduria su telefono problemomis ir žino, kaip jas rasti, kokias priemones naudoti, kad jos būtų kuo greičiau pašalintos ir klientas vėl galėtų naudotis savo telefonu.

Mano-phone telefonų taisyklą Vilniuje pasirūpins, kad bet kokio modelio telefonas, kad ir kokį naudojate, nekeltų Jums jokių nesklandumų. Gedimai dažnai sutvarkomi vos per 20 minučių, tad viskas – kliento patogumui.

Telefonų remontas Vilniuje

Telefonų taisykla Vilniuje pasirūpins, kad bet kokio pobūdžio problemos būtų sutvarkytos greitai ir pigiai. Suprantame, kad vilniečiai nori nepermokėti, tačiau džiaugtis greitomis paslaugomis. Štai todėl siūlome bendradarbiauti su Mano-phone komanda, kuri vieningai dirba, kad užtikrintų greitą bei efektyvų problemų šalinimą.

Susisiekite su Mano-phone meistrais labiausiai Jums tinkamu būdu ir laukite, kol jie pateiks telefono įvertinimo diagnostiką: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Jeigu tiksliai žinote, koks gedimas yra ir ką tiksliai turi atlikti telefonų taisykla, kad mobilusis vėl veiktų – tokiu atveju siūlome, vėlgi, susisiekti asmeniškai ir dažniausiai meistrai gana tiksliai nuodys, kiek kainuos sutvarkyti tam tikrus telefono gedimus.

Mobiliųjų telefonų remonto kaina Vilniuje

Telefonų remontas Vilniuje atliekamas skirtingomis kainomis, kadangi priklausomai nuo gedimo tipo tuo pačiu kinta ir kainoraščiai. Pasikartosime, kad kuo problema bus greičiau sprendžiama – tuo kaina irgi bus mažesnė, tad svarbiausia yra nelaukti, kadangi tai leidžia sutaupyti.

Meistras susipažinęs su Jūsų telefonu galės pasakyti, kokios galimos jos gedimo alternatyvos. Nurodžius tvarkymo paslaugas dažniausiai nurodomos ir kainos, tad klientas gali nuspręsti, kuris variantas jam labiausiai tinkamas. Mano-phone meistrai pasirūpina, kad paslaugų kainos būtų mažos, tvarkymas – kokybiškas, papildomai darbams suteikiamas ir garantinis aptarnavimas, kuris prasideda nuo 3 mėn. Tokiu atveju pasikartojus gedimui mobiliųjų telefonų remontas bus atliktas visiškai nemokamai.

Kokius telefonus taisome?

Telefonų remontas Vilniuje atliekamas labai įvairiais atvejais, kadangi į servisą kreipiasi žmonės su labai skirtingomis problemomis. Dažniausiai tenka spręsti problemas susijusias su stikliuko keitimu, baterijos keitimu, taip pat, gedimais, kurie atsiranda po telefono sušlapinimo.

Telefono tvarkymas dažniausiai reikalingas šiems modeliams:

  • Apple / iPhone telefonų remontas.
  • Samsung telefonų remontas.
  • Huawei telefonų remontas.
  • Xiaomi telefonų remontas.
  • Sony telefonų remontas.
  • HTC telefonų remontas.
  • Asus telefonų remontas.
  • LG telefonų remontas.
  • Nokia telefonų remontas.

Telefonų taisykla Vilniuje išties Jums “pagalbos ranką”, kurios prireiks sugedus telefonui. Kuo anksčiau kreipsitės – tuo greičiau gedimas liks tik kaip atsiminimas.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui