Paieška

Sony Telefonai

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Sony sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Sony telefonas Jums reikalingas kiekvieną dieną? Jam sugedus dažniausiai jaučiatės kaip “be rankų”? Tokiu atveju siūlome visada šalia savęs turėti Mano-phone telefono numerį, kad galėtumėte susisiekti iškart, kai tik jums reikia pagalbos. Ir jokio skirtumo, koks gedimas, koks Sony telefonų remontas Jums reikalingas – Mano-phone meistrai padės, kai reikia pagalbos.

Sony telefonų remontas atliekamas labai greitai, gera kaina ir profesionaliai. Taip, kaip dažniausiai ir nori klientai, tad pastebėjus pačius pirmus telefono pakitimus kuo skubiau kreipkitės į meistrus.

Sony remontas visoje Lietuvoje!

Meistrai paslaugas teikia visoje Lietuvoje, tas esame tikri, kad taisymas liks tik kaip nemalonus atsiminimas. Jeigu gyvenate Vilniuje, tokiu atveju esate laukiami servise adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Prieš atvykstant siūlome užsiregistruoti telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete.

Tiesa, paslaugos teikiamos ne tik Vilniuje, tačiau visoje Lietuvoje: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. Telefono transportavimas į Vilnių dažniausiai atliekamas per kurjerį. Klientams dėl nieko nereikia “sukti galvos”, kadangi Mano-phone profesionalai pasirūpins viskuo nuo A iki Ž. Galimas telefono transportavimas ir autobusų siuntomis, paštu ir kitomis Jums labiausiai tinkamomis alternatyvomis.

Sony telefonų taisymo kaina

Apple taisykla ir mūsų meistrai pasirūpins, kad bet kokie gedimai būtų sutvarkyti greitai ir gera kaina. Žinoma, kainos kinta priklausomai nuo gedimo, tad tik jį diagnozavę galime pasakyti, kiek kainuos taisymas. Mano-phone paslaugas teikia pigiai, tad jeigu norite nepermokėti, tačiau džiaugtis profesionalia paslaugų kokybe – esate ten, kur reikia.

Kaip jau minėjome, kaina kinta priklausomai nuo telefono gedimo ir koks taisymas reikalingas. Jeigu telefonas visiškai sudužo – kaina gali kilti, jeigu tik įskilo arba įsibrėžė – ji bus mažesnė, kai visiškai neįsijungia – pirmiausia reikalinga diagnozė, galiausiai, kai stringa – dažnai užtenka tik sistemos perrašymo. Gedimų gali būti daug ir įvairių, tad priklausomai nuo jų varijuoja ir paslaugų kainos. Po-garantinis telefonas tvarkomas ne tik pigiai, tačiau papildomai jam suteikiama garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Taip suteikia papildomą apsaugą.

Dažniausi Sony mobiliųjų telefonų gedimai

Išmaniųjų telefonų gedimai gali būti labai įvairūs, tad patogu, kai vienoje vietoje tvarkomos skirtingo pobūdžio problemos. Juk pirmiausia diagnozuojamas gedimas, o tik paskui ieškoma būdų, kaip geriausia jį yra sutvarkyti.

Dažniausiai Mano-phone susiduria su gedimais, kuriems būtinas:

 • Sony telefonų ekrano keitimas.
 • Sony telefonų baterijos keitimas.
 • Sony telefonų krovimo lizdo keitimas.
 • Sony telefonų ausinių lizdo keitimas.
 • Sony telefonų kameros keitimas.
 • Sony telefonų korpuso keitimas.
 • Sony telefonų užrakinimo mygtuko keitimas.
 • Sony telefonų home mygtuko keitimas.
 • Sony telefonų mikrofono, garsiakalbio keitimas.
 • Sony telefonų garsinimo mygtuko keitimas.
 • Sony telefonų programinės įrangos atnaujinimas.
 • Sony telefonų drėgmės pažeidimų šalinimas.

Taisymas atliekamas tik įvertinus problemą ir supažindinus su ja klientą, o jis gali apsispręsti, ar remonto paslaugos jam yra reikalingas. Tai, kad diagnozuojame gedimą, dar neįpareigoja Jūsų naudotis mūsų paslaugomis. Suteikiame lanksčią pasirinkimo galimybę, tad pirmiausia kreipkitės į Mano-phone meistrus ir suderinę smulkmenas aptarsime, koks tinkamiausias problemos šalinimo būdas tinka Jūsų atveju.

Išmaniųjų telefonų remonto trukmė ir eiga

Telefonų remontas trunka skirtingą laiko tarpą priklausomai nuo gedimo dydžio. Kuo gedimas yra didesnis – tuo tvarkymas trunka ilgiau. Pagal poreikius klientams yra duodamas pakaitinis telefonas, tad jie gali juo naudotis, kol telefonas bus taisomas.

Radus gedimą pasiūlomos telefono tvarkymo alternatyvos, informuojama apie kainas or klientas gali nuspręsti, ar pasiūlymas jį tenkina.

Kaip užsisakyti paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas telefono tvarkymas Vilniuje – susisiekite su Mano-phone meistrais telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Suderinsime Jūsų atvykimo arba telefono paėmimo laiką ir vietą, aptarsime gedimus ir kitus svarbius klausimus, kurie Jums kils.

Jeigu telefonas sugedo netikėtai – laukiame Jūsų Vilniuje, servise – net ir be registracijos. Tačiau tokiu atveju gali tekti palaukti “gyvoje eilėje”. Tiesa, skubantiems suteikiame prioritetinę telefono tvarkymo paslaugą, tad dėl visų smulkmenų susisiekite asmeniškai. Tikime, kad rasime visų poreikius tenkinantį kompromisą.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui