iPhone 6S PLUS remontas, telefonų taisymas | Mano-phone.lt
Paieška

iPhone 6S PLUS remontas

Tam, kad Apple iPhone 6S PLUS remontas būtų atliktas nepriekaištingai, reikalingi išties geri elektroninės technikos meistrai. „Mano-phone“ – telefonų taisykla, daugiausiai besispecializuojanti būtent į Apple produkcijos gedimų šalinimą. Kiekvienas mūsų specialistas turi sukaupęs bent 5+ metų patirties. Čia iPhone 6S PLUS taisymas yra atliekamas sklandžiai, kokybiškai, už mažą kainą, o svarbiausia greitai. Jūsų mobilųjį telefoną sutvarkysime vos per 1 valandą. Kuomet reikalingas dalių keitimas – naudojame tik pačias patikimiausias pakaitines detales, todėl kiekvienam remonto darbui suteikiame minimum 3 mėnesių garantiją. Domina išskirtinis remonto kainos pasiūlymas? Susisiekite mūsų kontaktais šiandien! Dirbame visoje Lietuvoje.

Darbas Kaina
Ekrano keitimas 55 €
Baterijos keitimas 35 €
Krovimo lizdo keitimas 35 €
Ausinių lizdo keitimas 35 €
Kameros keitimas 40 €
Korpuso/Galinio stiklo keitimas 65 €
Užrakinimo mygtuko keitimas 40 €
Home mygtuko keitimas 25 €
Mikrofono keitimas 37 €
Ausies garsiakalbio keitimas 40 €
Wi-fi modulio keitimas 40 €
Garsinimo mygtuko keitimas 40 €
Programinės įrangos atnaujinimas 15 €
Duomenu išsaugojimas 15 €
Drėgės pažeidimų šalinimas 15 €

iPhone 6s PLUS telefonas – dažnas tautieciu pasirinkimas, kadangi lietuviai pasitiki Apple produkcija, mielai naudojasi irangos funkcionalumu, galiausiai, vertinamas ilgaamžiškumas. Tiesa, net ir pati geriausia iranga kartais genda, tad jeigu Jums reikalingas iPhone 6s PLUS remontas – susisiekite su musu profesionalais, kurie rade problema pasiulys tinkamiausia jos šalinimo buda.

Remonto trukme

Dauguma taisymo darbu, išskyrus sudetingus litavimus ar motinines – sistemines plokštes taisymo darbus, trunka nuo 20 miniciu iki 2 valandu. Kartais susidaro didesnes eiles ir remontas gali trukti ilgiau. Jeigu pageidaujate išmanuji irengini atgauti kaip imanoma greiciau…

Remonto kokybe

Mes naudojame tik aukšciausios kokybes dalis, kurias perkame iš patikimu gamintoju, bei visos dalys yra sertifikuotos.

Remonto garantija

Musu meistrai yra profesionalaus lygio, butent todel mes Jums ir suteikiame garantija po tam tikro taisymo, kadangi mes esame isitikne, kad po Musu atlikto remonto telefonas, kompiuteris ar planšete gyvuos dar ilgaji laika.

Remonto garantija

Musu meistrai yra profesionalaus lygio, butent todel mes Jums ir suteikiame garantija po tam tikro taisymo, kadangi mes esame isitikne, kad po Musu atlikto remonto telefonas, kompiuteris ar planšete gyvuos dar ilgaji laika.

iPhone 6s PLUS remontas visoje Lietuvoje

Jeigu sugedo iPhone 6s PLUS – kreipkites i Mano-phone meistrus. Telefonu remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipedoje, Šiauliuose, Panevežyje ir kituose šalies miestuose. Jeigu gyvenate ne sostineje, kur yra isikurusios musu dirbtuves (J. Jasinskio g. 16, Vilnius) – meistrai lauks telefono Jums labiausiai tinkamu pristatymo budu:

 1. Iranga gali buti perduodama per kurjeri. Susisiekite del galimybes: +37067306748 arba info@mano-phone.lt.
 2. Telefonas gali buti siunciamas per autobusu siuntas.
 3. Telefonas gali buti siunciamas paštu.

Jeigu netinka nei vienas musu siulomu variantu – kvieciame susisiekti telefonu ir rasime sprendima greitam telefono pristatymui i taisykla. Gavus telefona, nustatoma problema ir pasiulomos kelios jo tvarkymo alternatyvos. Klientas gali pasirinkti tinkamiausia.

iPhone 6s PLUS remonto kaina

Apple iPhone 6s PLUS tvarkymas atliekamas ne tik greitai bei profesionaliai, taciau ir klientui labiausiai priimtina kaina. Remonto kainos kinta priklausomai nuo gedimo, kiek laiko reikes skirti jo tvarkymui, galiausiai, kokios papildomos dalys reikalingos. Svarbiausia, kad meistrai pasirupins trukstamomis bei keiciamomis dalimis, tad Jums del nieko neteks sukti galvos. Juolab, irangoje imontuojamos tik geriausios kokybes išmaniuju telefonu dalys, tad karta pigiai sutvarkytas telefonas Jums tarnaus ilgai ir funkcionaliai.

Jeigu žinote tikslu telefono gedima ir norite sužinoti, kokia bus jo tvarkymo kaina – kvieciame susisiekti telefonu, el. paštu arba užpildyti užklausa musu internetineje svetaineje.

Teikiamos iPhone 6s PLUS taisymo paslaugos

Mano-phone siulomas iPhone 6s PLUS remontas apima daug skirtingu paslaugu, tad esame tikri, jog musu taisykla pades Jums iškilus gedimams.

Servise dažniausiai sprendžiamos šios mobiliuju telefonu problemos:

 • iPhone 6s PLUS ekrano keitimas.
 • iPhone 6s PLUS baterijos keitimas.
 • iPhone 6s PLUS krovimo lizdo keitimas.
 • iPhone 6s PLUS ausiniu lizdo keitimas.
 • iPhone 6s PLUS kameros keitimas.
 • iPhone 6s PLUS korpuso keitimas.
 • iPhone 6s PLUS užrakinimo mygtuko keitimas.
 • iPhone 6s PLUS home mygtuko keitimas.
 • iPhone 6s PLUS mikrofono, garsiakalbio keitimas..
 • iPhone 6s PLUS garsinimo mygtuko keitimas.
 • iPhone 6s PLUS programines irangos atnaujinimas.
 • iPhone 6s PLUS dregmes pažeidimu šalinimas.

Žinoma, dažnas klientas nera tikras, kodel telefonas neveikia ir kaip gedimus pašalinti. Tokiu atveju siulome susisiekti su musu meistrais, kurie dažniausiai per 30 minuciu nurodo tikslia gedimo priežasti ir pateikia kelias galimas telefono tvarkymo alternatyvas.

Atliktiems darbams suteikiama garantija, tad pasitikekite musu paslaugomis. Jeigu reikia, kad taisymo paslaugos butu suteikiamos ypac greitai – informuokite apie tai meistrus ir jie pateiks Jums lankstu pasiulyma. Juolab, kol atliekamas telefono tvarkymas – pagal poreikius galite naudotis musu pasiulytu pakaitiniu telefonu, kuris leis gyventi išmaniai nesukant galvos del smulkmenu. Pakaitinis telefonas Jums bus duodamas visiškai nemokamai.

iPhone 6s PLUS taisymasMano-phone kasdienybe, tad palikite darbus profesionalams.

Dažniausiai užduodami Klausimai

Galime padeti išspresti Jusu beda

Musu remonto privalumai

Galime pataisyti elektronine technika netgi su sudetingiausiais gedimais

01
3 Menesiu garantija
Mes esame isitikine savo darbu kokybe ir suteikiam remontui 3 menesiu garantija!
02
Kokybiškos dalys
Mes naudojame tik aukšciausios kokybes dalis, kurias perkame iš patikimu gamintoju, bei visos dalys yra sertifikuotos.
03
Daugiau negu 20,000 pataisytu irenginiu
Atsipalaiduokite ir bukite ramus žinodami, kad musu technikai yra profesionalai ir yra suremontave tukstancius irenginiu priešais jusiški!
04
Žemos kainos ir greitis
Mes užtikrinti, kad visada siulome geriausia kaina musu klientams. Greitai ir pigiai galime sutaisyti jusu telefona vietoje, kol ramiai gersite kava ant musu sofos.

Nera nurodytas Jums reikalingas remontas?
Parašykite mums i online chat’a!

Galime paimti Jusu irengini iš namu, ofiso arba iš betkurios nuorodytos vietos!

+37067306748

Greitas remontas per 30 min.

Per trumpiausiai imanoma laika gausite savo mobiluji telefona, kompiuteri ar planšete kaip nauja. „Mano-Phone“ tai imanoma, kadangi dažnai turime daug detaliu vietoje.

Suteikiama garantija darbams

Musu meistrai yra profesionalaus lygio, butent todel mes Jums ir suteikiame garantija po tam tikro taisymo, kadangi mes esame isitikne, kad po Musu atlikto remonto telefonas, kompiuteris ar planšete gyvuos dar ilgaji laika.

Meistrai su ilgalaike patirtimi

Kreipdamiesi i Mus jus gausite ne tik operatyvu sprendima, bet ir eksperto konsultacija apie teisinga irenginio eksploatacija.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui