Paieška

iPhone 6S PLUS remontas

Tam, kad Apple iPhone 6S PLUS remontas būtų atliktas nepriekaištingai, reikalingi išties geri elektroninės technikos meistrai. „Mano-phone“ – telefonų taisykla, daugiausiai besispecializuojanti būtent į Apple produkcijos gedimų šalinimą. Kiekvienas mūsų specialistas turi sukaupęs bent 5+ metų patirties. Čia iPhone 6S PLUS taisymas yra atliekamas sklandžiai, kokybiškai, už mažą kainą, o svarbiausia greitai. Jūsų mobilųjį telefoną sutvarkysime vos per 1 valandą. Kuomet reikalingas dalių keitimas – naudojame tik pačias patikimiausias pakaitines detales, todėl kiekvienam remonto darbui suteikiame minimum 3 mėnesių garantiją. Domina išskirtinis remonto kainos pasiūlymas? Susisiekite mūsų kontaktais šiandien! Dirbame visoje Lietuvoje.

Darbas Kaina
Ekrano keitimas 55 €
Baterijos keitimas 35 €
Krovimo lizdo keitimas 35 €
Ausinių lizdo keitimas 35 €
Kameros keitimas 40 €
Korpuso/Galinio stiklo keitimas 65 €
Užrakinimo mygtuko keitimas 40 €
Home mygtuko keitimas 25 €
Mikrofono keitimas 37 €
Ausies garsiakalbio keitimas 40 €
Wi-fi modulio keitimas 40 €
Garsinimo mygtuko keitimas 40 €
Programinės įrangos atnaujinimas 15 €
Duomenu išsaugojimas 15 €
Drėgės pažeidimų šalinimas 15 €

iPhone 11 telefonas – dažnas tautiečių pasirinkimas, kadangi lietuviai pasitiki Apple produkcija, mielai naudojasi įrangos funkcionalumu, galiausiai, vertinamas ilgaamžiškumas. Tiesa, net ir pati geriausia įranga kartais genda, tad jeigu Jums reikalingas iPhone 11 remontas – susisiekite su mūsų profesionalais, kurie radę problemą pasiūlys tinkamiausią jos šalinimo būdą.

Remonto trukmė

Kiek laiko truks Apple iPhone 6S PLUS remontas? Tai – vienas dažniausiai girdimų klausimų. Džiaugiamės, kad atsakymas, kurį į šį klausimą pateikia remonto paslaugomis besidomintiems asmenims, iš tiesų nuteikia optimistiškai. O, ar galėtų būti kitaip? Juk dažniausiai remontas trunka ne ilgiau kaip 2 val.

Remonto kokybė

Aukščiausios kokybės detalės, įsigytos iš patikimų ir populiarių gamintojų – viena sėkmingo remonto priežasčių.

Remonto garantija

Kokybiškai suremontuotas įrenginys – dar ne viskas, ką siūlome savo klientams –  suteikiame ir 3 mėnesių garantiją.

Remonto kaina ir greitis

Žemos iPhone 6S PLUS telefono remonto kainos ir greitas darbų atlikimas – šis derinys aktualus daugeliui. Būtent tai ir siūlome savo klientams.

iPhone 6s PLUS remontas visoje Lietuvoje

Jeigu sugedo iPhone 6s PLUS – kreipkites i Mano-phone meistrus. Telefonu remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipedoje, Šiauliuose, Panevežyje ir kituose šalies miestuose. Jeigu gyvenate ne sostineje, kur yra isikurusios musu dirbtuves (J. Jasinskio g. 16, Vilnius) – meistrai lauks telefono Jums labiausiai tinkamu pristatymo budu:

 1. Iranga gali buti perduodama per kurjeri. Susisiekite del galimybes: +37067306748 arba info@mano-phone.lt.
 2. Telefonas gali buti siunciamas per autobusu siuntas.
 3. Telefonas gali buti siunciamas paštu.

Jeigu netinka nei vienas musu siulomu variantu – kvieciame susisiekti telefonu ir rasime sprendima greitam telefono pristatymui i taisykla. Gavus telefona, nustatoma problema ir pasiulomos kelios jo tvarkymo alternatyvos. Klientas gali pasirinkti tinkamiausia.

iPhone 6s PLUS remonto kaina

Apple iPhone 6s PLUS tvarkymas atliekamas ne tik greitai bei profesionaliai, taciau ir klientui labiausiai priimtina kaina. Remonto kainos kinta priklausomai nuo gedimo, kiek laiko reikes skirti jo tvarkymui, galiausiai, kokios papildomos dalys reikalingos. Svarbiausia, kad meistrai pasirupins trukstamomis bei keiciamomis dalimis, tad Jums del nieko neteks sukti galvos. Juolab, irangoje imontuojamos tik geriausios kokybes išmaniuju telefonu dalys, tad karta pigiai sutvarkytas telefonas Jums tarnaus ilgai ir funkcionaliai.

Jeigu žinote tikslu telefono gedima ir norite sužinoti, kokia bus jo tvarkymo kaina – kvieciame susisiekti telefonu, el. paštu arba užpildyti užklausa musu internetineje svetaineje.

Teikiamos iPhone 6s PLUS taisymo paslaugos

Mano-phone siulomas iPhone 6s PLUS remontas apima daug skirtingu paslaugu, tad esame tikri, jog musu taisykla pades Jums iškilus gedimams.

Servise dažniausiai sprendžiamos šios mobiliuju telefonu problemos:

 • ekrano keitimas.
 • baterijos keitimas.
 • krovimo lizdo keitimas.
 • ausinių lizdo keitimas.
 • kameros keitimas.
 • korpuso keitimas.
 • užrakinimo mygtuko keitimas.
 • home mygtuko keitimas.
 • mikrofono, garsiakalbio keitimas..
 • garsinimo mygtuko keitimas.
 • programinės įrangos atnaujinimas.
 • drėgmės pažeidimų šalinimas.

Žinoma, dažnas klientas nera tikras, kodel telefonas neveikia ir kaip gedimus pašalinti. Tokiu atveju siulome susisiekti su musu meistrais, kurie dažniausiai per 30 minuciu nurodo tikslia gedimo priežasti ir pateikia kelias galimas telefono tvarkymo alternatyvas.

Atliktiems darbams suteikiama garantija, tad pasitikekite musu paslaugomis. Jeigu reikia, kad taisymo paslaugos butu suteikiamos ypac greitai – informuokite apie tai meistrus ir jie pateiks Jums lankstu pasiulyma. Juolab, kol atliekamas telefono tvarkymas – pagal poreikius galite naudotis musu pasiulytu pakaitiniu telefonu, kuris leis gyventi išmaniai nesukant galvos del smulkmenu. Pakaitinis telefonas Jums bus duodamas visiškai nemokamai.

iPhone 6s PLUS taisymasMano-phone kasdienybe, tad palikite darbus profesionalams.

Dažniausiai užduodami Klausimai

Galime padeti išspresti Jusu beda

Musu remonto privalumai

Galime pataisyti elektronine technika netgi su sudetingiausiais gedimais

01

3 Menesiu garantija

Verta rinktis mus, nes atliktiems darbams suteiksime 3 mėnesių garantiją!
02

Kokybiškos dalys

Verta rinktis mus, nes remonto darbams atlikti naudojame aukščiausios kokybės  detales.
03

Daugiau negu 20,000 pataisytu irenginiu

Verta rinktis mus, nes jau suremontavimo daugiau nei 20 000 įrenginių.
04

Žemos kainos ir greitis

Verta rinktis mus, mes pasiūlysime patrauklią Apple iPhone 6S PLUS remonto kainą ir greitai įvykdysime užsakymą.

Nera nurodytas Jums reikalingas remontas?
Parašykite mums i online chat’a!

Galime paimti Jusu irengini iš namu, ofiso arba iš betkurios nuorodytos vietos!

+37067306748

Greitas remontas per 30 min.

Sugedęs telefonas, neveikiantis kompiuteris ar tinkamai savo funkcijų negalinti atlikti planšetė, tikrai nesugadins jūsų nuotaikos, nes mes kilusią problemą pašalinsime vos per 30 minučių.

Suteikiama garantija darbams

Profesionalus mūsų meistrų problemų sprendimas užtikrina, kad suremontuotu įrenginiu dar galėsite naudotis tikrai ne vieną dieną. O, kad jaustumėtės saugiau, suteiksime 3 mėnesių garantiją.

Meistrai su ilgalaike patirtimi

Sukaupta patirtis mūsų meistrams leidžia ne tik greitai bei efektyviai pašalinti gedimus, bet ir suteikti vertingų patarimų.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui