Paieška

iPhone 7 remontas

Negalite įsivaizduoti savo kasdienybės be iPhone 7? Juo ne tik naršote, tačiau ir kalbate, naudojatės GPS sistema, fotografuojate? Puikiai suprantame, kad mobilusis telefonas daugeliui yra svarbi kasdienybės dalis, tad iPhone 7 remontas Vilniuje bei kituose šalies miestuose atliekamas pigiai, greitai ir kokybiškai.

Darbas Kaina
Ekrano keitimas 50 €
Baterijos keitimas 40 €
Krovimo lizdo keitimas 45 €
Ausinių lizdo keitimas 45 €
Kameros keitimas 45 €
Korpuso/Galinio stiklo keitimas 70 €
Užrakinimo mygtuko keitimas 45 €
Home mygtuko keitimas 50 €
Mikrofono keitimas 45 €
Ausies garsiakalbio keitimas 45 €
Wi-fi modulio keitimas 45 €
Garsinimo mygtuko keitimas 45 €
Programinės įrangos atnaujinimas 15 €
Duomenų išsaugojimas 20 €
Drėgės pažeidimų šalinimas 20 €

iPhone 7

Remonto trukmė

Telefono taisymas gali trukti iki 1-os valandos, tad dažnai padedame skubantiems. Žinoma, didesni gedimai reikalauja daugiau laiko, tačiau mums svarbu – kokybė, tad išmanusis telefonas tvarkomas tol, kol pavyksta išspręsti gedimus.

Remonto kokybė

iPhone remontas atliekamas naudojant tik pačios geriausios kokybės, sertifikuotas dalis, kurios užtikrina ilgaamžiškumą bei sklandų veikimą.

Remonto garantija

„Apple“ iPhone tvarkymui suteikiama net 3 mėnesių garantija. Pasitikime savo darbu, smulkmenas deriname tol, kol užtikriname sklandų įrenginio veikimą.

Remonto kaina ir greitis

iPhone 7 taisymas atliekamas itin lanksčia kaina, tad jeigu norite sužinoti, kiek kainuos Jūsų telefono gedimo šalinimas – siūlome susisiekti individualiai. Suprantame, kad kasdienybė be telefono yra labai sudėtinga, tad užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį bei greitą darbą.

iPhone 7 remontas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje!

iPhone 7 remontas atliekamas ne tik Vilniuje, tačiau ir kituose šalies miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt. Jeigu neturite galimybės telefono pristatyti į mūsų servisą Vilniuje – galime jį pasiimti patys. Mūsų užsakytas kurjeris atvyks iki Jūsų namų arba kitos Jums patogios vietos ir paims telefoną. Sutvarkius jis bus vėl pristatytas iki Jums patogios lokacijos, tad viskas – paprasta ir sklandu. Jeigu domina telefono perdavimas per kurjerį – susisiekite su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt, arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mes Jums paskambinsime.

Jeigu Jums netinka telefono perdavimas kurjeriu – galimas jo atsiuntimas paštu, autobusu ir t.t. Galiausiai, Jūsų patogumui, klientai visada laukiami mūsų servise adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius. Kviečiame registruotis internetu paspaudus mygtuką “užsirašyti atvykimui”.

Dažniausiai užduodami Klausimai

Galime padėti išspręsti Jūsų bėdą

Mūsų remonto privalumai

Galime pataisyti elektroninę techniką netgi su sudėtingiausiais gedimais

01

3 Mėnesių garantija

Po-garantinis remontas – puikus būdas gauti naują “apsaugą”! Pašalinus gedimą suteikiame papildomą 3 mėn. garantiją!
02

Kokybiškos dalys

iPhone 7 tvarkymui naudojamos tik sertifikuotos, aukščiausios kokybės dalys, kurios užtikrina ilgalaikį telefono funkcionalumą.
03

Daugiau negu 20,000 pataisytų įrenginių

iPhone 7 taisymas – mūsų kasdienybė, tad atsipalaiduokite! Paliekate telefoną geriausiems meistrams!
04

Žemos kainos ir greitis

Jeigu nebeveikia telefonas – nesukite dėl to galvos! Tai – mūsų darbas, tad maloniai išgerkite kavos, kol mes spręsime Jūsų telefono problemas.

Nėra nurodytas Jums reikalingas remontas?
Parašykite mums į online chat’ą!

Galime paimti Jūsų įrenginį iš namų, ofiso arba iš betkurios nuorodytos vietos!

+37067306748

Greitas remontas per 30 min.

Per trumpiausiai įmanomą laiką gausite savo mobilųjį telefoną, kompiuterį ar planšetę kaip naują. „Mano-Phone“ tai įmanoma, kadangi dažnai turime daug detalių vietoje.

Suteikiama garantija darbams

Mūsų meistrai yra profesionalaus lygio, būtent todėl mes Jums ir suteikiame garantiją po tam tikro taisymo, kadangi mes esame įsitikne, kad po Mūsų atlikto remonto telefonas, kompiuteris ar planšetė gyvuos dar ilgąjį laiką.

Meistrai su ilgalaike patirtimi

Kreipdamiesi į Mus jus gausite ne tik operatyvų sprendimą, bet ir eksperto konsultaciją apie teisingą įrenginio eksploataciją.

Kokius iPhone 7 taisymo darbus atliekame?

Nepriklausomai nuo iPhone gedimo – esame tikri, kad gebėsime problemą ne tik surasti, tačiau ir išspręsti. Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti, nuolatos tobulėjantys profesionaliai, kurie bendradarbiaudami ieško tinkamiausių gedimo šalinimo būdų. iPhone 7 remontas atliekamas greitai ir kruopščiai, tad pasirinkę „Mano-phone“ savo įrenginiu galėsite mėgautis dar tą pačią dieną!

Jeigu sugedo Jūsų telefonas, kreipkitės:

 • iPhone 7 ekrano keitimas (kai įskilo arba įsibrėžė);
 • iPhone 7 baterijos keitimas;
 • iPhone 7 krovimo lizdo keitimas;
 • iPhone 7 ausinių lizdo keitimas;
 • iPhone 7 kameros keitimas;
 • iPhone 7 korpuso keitimas;
 • iPhone 7 užrakinimo mygtuko keitimas;
 • iPhone 7 home mygtuko keitimas;
 • iPhone 7 mikrofono, garsiakalbio keitimas;
 • iPhone 7 garsinimo mygtuko keitimas;
 • iPhone 7 programinės įrangos atnaujinimas;
 • iPhone 7 drėgmės pažeidimų šalinimas;
 • iPhone 7 lėtai veikia arba stringa;
 • ir kiti iPhone 7 gedimai.

Žinoma, jeigu nežinote gedimo priežasties – mes ją nustatysime. Kaip jau minėjome – tai Jums nieko nekainuos, o gavę pasiūlymą galėsite nuspręsti, ar Jus jis tenkina. Priklausomai nuo gedimo – servisas gali pateikti net kelias alternatyvas, tad pasirinkite Jums tinkamiausią. Problemos šalinimas atliekamas Vilniuje arba telefonas gali būti atvežamas iš Jūsų miesto iki mūsų serviso Jums palankiausiu metu.

iPhone 7 remonto kaina

iPhone 7 taisymas – ne tik greitas, tačiau ir pigus. Žinoma, tvarkymas kainuos skirtingai priklausomai nuo gedimo pobūdžio. Kuo gedimas yra sudėtingesnis ir kuo daugiau dalių jo šalinimui reikia – tuo labiau kaina kyla. Visgi, esame pasiruošę pasiūlyti patraukliausias paslaugų kainas kliento piniginei, tad norėdami sužinoti kainoraščius – susisiekite individualiai. Jeigu gedimas aiškus – galėsime gana tiksliai nurodyti, kiek kainuos telefono tvarkymas. Jeigu nesate tikras, kodėl telefonas neveikia – mūsų profesionalai nustatys gedimą ir pateiks sutvarkymo kainą. Jeigu ji Jums netinka – neteks mokėti už problemos radimą!

Mūsų kainos – lanksčios, kaip ir paslaugos, tad susisiekite!

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui