Paieška

iPhone 4S remontas

Įmetėte telefoną į vandenį, o gal sudaužėte jo stiklą? Pergyventi tikrai nereikėtų. Atsipalaiduokite ir leiskite patyrusiems specialistams išspręsti Jūsų problemas. Apple iPhone 4S remontas visoje Lietuvoje! „Mano-phone“ mobiliųjų telefonų taisykla teikia kokybiškas iPhone 4S taisymo paslaugas už mažą kainą. Mes – profesionalai, tad Jūsų prietaisą sutvarkysime vos per 1 valandą. Elektroninės technikos remontas reikalauja kruopštumo ir žinių, o mes to tikrai turime, kadangi kiekvienas mūsų meistras yra sukaupęs bent 5 metus patirties. Jeigu Jums reikalingas iPhone 4S remontas arba domina tikslesnė jo kaina, susisiekite su mumis šiandien, mielai pakonsultuosime rūpimais klausimais! Atliktiems darbams taikome garantiją nuo 3 mėnesių.

Darbas Kaina
Ekrano keitimas 35 €
Baterijos keitimas 25 €
Krovimo lizdo keitimas 25 €
Ausinių lizdo keitimas 25 €
Kameros keitimas 25 €
Korpuso/Galinio stiklo keitimas 45 €
Užrakinimo mygtuko keitimas 25 €
Home mygtuko keitimas 15 €
Mikrofono keitimas 25 €
Ausies garsiakalbio keitimas 25 €
Wi-fi modulio keitimas 29 €
Garsinimo mygtuko keitimas 25 €
Programinės įrangos atnaujinimas 15 €
Duomenų išsaugojimas 15 €
Drėgės pažeidimų šalinimas 15 €

iPhone 4S telefonas – dažnas tautiečių pasirinkimas, kadangi lietuviai pasitiki Apple produkcija, mielai naudojasi įrangos funkcionalumu, galiausiai, vertinamas ilgaamžiškumas. Tiesa, net ir pati geriausia įranga kartais genda, tad jeigu Jums reikalingas iPhone 4S remontas – susisiekite su mūsų profesionalais, kurie radę problemą pasiūlys tinkamiausią jos šalinimo būdą.

Remonto trukmė

Galime nudžiuginti, kad didžioji dalis remonto darbų pareikalauja išties nedaug laiko – nuo keliolikos minučių iki kelių valandų. Didesnių laiko sąnaudų prireiks tik litavimo darbams arba motininės – sisteminės plokštės taisymui.

Remonto kokybė

Vienas svarbiausių akcentų mūsų veikloje – aukščiausios kokybės, sertifikuotos įrenginių dalys, kurias perkame iš patikimų ir populiarų gamintojų.

Remonto garantija

Mes žinome, kad savo darbą atliekame puikiai ir užtikriname aukščiausią paslaugos kokybę. Būtent todėl suteikiame garantijas (3 mėnesių ir daugiau) atliktiems darbams.

Remonto kaina ir greitis

Kokybiškas Apple iPhone 4S telefono remontas už patrauklią kainą, kol išgersite kavos puodelį? Taip, tai realybė, kurią siūlome Jums.

iPhone 4S remontas visoje Lietuvoje

Jeigu sugedo iPhone 4S – kreipkitės į Mano-phone meistrus. Telefonų remontas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. Jeigu gyvenate ne sostinėje, kur yra įsikūrusios mūsų dirbtuvės (J. Jasinskio g. 16, Vilnius) – meistrai lauks telefono Jums labiausiai tinkamu pristatymo būdu:

 1. Įranga gali būti perduodama per kurjerį. Susisiekite dėl galimybės: +37067306748 arba info@mano-phone.lt.
 2. Telefonas gali būti siunčiamas per autobusų siuntas.
 3. Telefonas gali būti siunčiamas paštu.

Jeigu netinka nei vienas mūsų siūlomų variantų – kviečiame susisiekti telefonu ir rasime sprendimą greitam telefono pristatymui į taisyklą. Gavus telefoną, nustatoma problema ir pasiūlomos kelios jo tvarkymo alternatyvos. Klientas gali pasirinkti tinkamiausią.

iPhone 4S remonto kaina

Apple iPhone 4S tvarkymas atliekamas ne tik greitai bei profesionaliai, tačiau ir klientui labiausiai priimtina kaina. Remonto kainos kinta priklausomai nuo gedimo, kiek laiko reikės skirti jo tvarkymui, galiausiai, kokios papildomos dalys reikalingos. Svarbiausia, kad meistrai pasirūpins trūkstamomis bei keičiamomis dalimis, tad Jums dėl nieko neteks sukti galvos. Juolab, įrangoje įmontuojamos tik geriausios kokybės išmaniųjų telefonų dalys, tad kartą pigiai sutvarkytas telefonas Jums tarnaus ilgai ir funkcionaliai.

Jeigu žinote tikslų telefono gedimą ir norite sužinoti, kokia bus jo tvarkymo kaina – kviečiame susisiekti telefonu, el. paštu arba užpildyti užklausą mūsų internetinėje svetainėje.

Teikiamos iPhone 4S taisymo paslaugos

Mano-phone siūlomas iPhone 4S remontas apima daug skirtingų paslaugų, tad esame tikri, jog mūsų taisykla padės Jums iškilus gedimams.

Servise dažniausiai sprendžiamos šios mobiliųjų telefonų problemos:

 • ekrano keitimas.
 • baterijos keitimas.
 • krovimo lizdo keitimas.
 • ausinių lizdo keitimas.
 • kameros keitimas.
 • korpuso keitimas.
 • užrakinimo mygtuko keitimas.
 • home mygtuko keitimas.
 • mikrofono, garsiakalbio keitimas..
 • garsinimo mygtuko keitimas.
 • programinės įrangos atnaujinimas.
 • drėgmės pažeidimų šalinimas.

Žinoma, dažnas klientas nėra tikras, kodėl telefonas neveikia ir kaip gedimus pašalinti. Tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų meistrais, kurie dažniausiai per 30 minučių nurodo tikslią gedimo priežastį ir pateikia kelias galimas telefono tvarkymo alternatyvas.

Atliktiems darbams suteikiama garantija, tad pasitikėkite mūsų paslaugomis. Jeigu reikia, kad taisymo paslaugos būtų suteikiamos ypač greitai – informuokite apie tai meistrus ir jie pateiks Jums lankstų pasiūlymą. Juolab, kol atliekamas telefono tvarkymas – pagal poreikius galite naudotis mūsų pasiūlytu pakaitiniu telefonu, kuris leis gyventi išmaniai nesukant galvos dėl smulkmenų. Pakaitinis telefonas Jums bus duodamas visiškai nemokamai.

iPhone 4S taisymasMano-phone kasdienybė, tad palikite darbus profesionalams.

Dažniausiai užduodami Klausimai

Galime padėti išspręsti Jūsų bėdą

Mūsų remonto privalumai

Galime pataisyti elektroninę techniką netgi su sudėtingiausiais gedimais

01

3 Mėnesių garantija

Esame puikus pasirinkimas kiekvienam, kurį domina ne tik kokybiškai atlikti remonto darbai, bet ir garantinis laikotarpis – suteiksime net 3 mėnesių garantiją.
02

Kokybiškos dalys

Remonto darbus atliekami naudodami tik aukštos kokybės sertifikuotas detales, kurias perkame iš patikimų gamintojų.
03

Daugiau negu 20,000 pataisytų įrenginių

Būtent tiek įrenginių jau suremontavo mūsų komanda. Tad tai yra dar viena priežastis, kodėl mums turėtumėte patikėkite ir savo iPhone 4S telefoną.
04

Žemos kainos ir greitis

Patrauklios kainos ir trumpa paslaugos suteikimo trukmė yra labiausiai žmones dominantys dalykai. Būtent tai ir siūlome savo klientams.

Nėra nurodytas Jums reikalingas remontas?
Parašykite mums į online chat’ą!

Galime paimti Jūsų įrenginį iš namų, ofiso arba iš betkurios nuorodytos vietos!

+37067306748

Greitas remontas per 30 min.

Taip, būtent tiek laiko reikalauja didžioji dalis Apple iPhone 4S remonto darbų. Visa tai todėl, kad savo salone turime didelę dalį remontui reikalingų detalių.

Suteikiama garantija darbams

Džiaugiamės, kad mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, todėl užtikrinama aukščiausia darbo kokybė ir 3 mėnesių garantija.

Meistrai su ilgalaike patirtimi

Identifikuosime problemą, pasiūlysime jos sprendimo būdus bei suteiksime vertingų patarimų kaip prižiūrėti įrenginį ateityje.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui