Paieška

Huawei P30 Pro remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Huawei sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Darbas Kaina
Ekrano keitimas + Baterija 245 €
Stiklo paviršiaus keitimas 245 €
Baterijos keitimas 45 €
Krovimo lizdo keitimas 40 €
Ausinių lizdo keitimas 30 €
Priekinės kameros keitimas 35 €
Galinės kameros keitimas 30 €
Galinio dangtelio keitimas 30 €
Užrakinimo mygtuko keitimas 30 €
Home mygtuko keitimas 40 €
Mikrofono modulio keitimas 35 €
Ausies garsiakalbio keitimas 30 €
Garsinimo mygtuko keitimas 20 €
Telefono duomenų išsaugojimas 25 €
Programinės įrangos atnaujinimas 20 €
Drėgės pažeidimų šalinimas 20 €

Remonto trukmė

Galime nudžiuginti, kad didžioji dalis remonto darbų pareikalauja išties nedaug laiko – nuo keliolikos minučių iki kelių valandų. Didesnių laiko sąnaudų prireiks tik litavimo darbams arba motininės – sisteminės plokštės taisymui.

Remonto kokybė

Vienas svarbiausių akcentų mūsų veikloje – aukščiausios kokybės, sertifikuotos įrenginių dalys, kurias perkame iš patikimų ir populiarų gamintojų.

Remonto garantija

Mes žinome, kad savo darbą atliekame puikiai ir užtikriname aukščiausią paslaugos kokybę. Būtent todėl suteikiame garantijas (3 mėnesių ir daugiau) atliktiems darbams.

Remonto kaina ir greitis

Kokybiškas Huawei P30 Pro telefono remontas už patrauklią kainą, kol išgersite kavos puodelį? Taip, tai realybė, kurią siūlome Jums.

Dažniausiai užduodami Klausimai

Galime padėti išspręsti Jūsų bėdą

Mūsų remonto privalumai

Galime pataisyti elektroninę techniką netgi su sudėtingiausiais gedimais

01

3 Mėnesių garantija

Esame puikus pasirinkimas kiekvienam, kurį domina ne tik kokybiškai atlikti remonto darbai, bet ir garantinis laikotarpis – suteiksime net 3 mėnesių garantiją.
02

Kokybiškos dalys

Remonto darbus atliekami naudodami tik aukštos kokybės sertifikuotas detales, kurias perkame iš patikimų gamintojų.
03

Daugiau negu 20,000 pataisytų įrenginių

Būtent tiek įrenginių jau suremontavo mūsų komanda. Tad tai yra dar viena priežastis, kodėl mums turėtumėte patikėkite ir savo Huawei P30 Pro telefoną.
04

Žemos kainos ir greitis

Patrauklios kainos ir trumpa paslaugos suteikimo trukmė yra labiausiai žmones dominantys dalykai. Būtent tai ir siūlome savo klientams.

Nėra nurodytas Jums reikalingas remontas?
Parašykite mums į online chat’ą!

Galime paimti Jūsų įrenginį iš namų, ofiso arba iš betkurios nuorodytos vietos!

+37067306748

Greitas remontas per 30 min.

Taip, būtent tiek laiko reikalauja didžioji dalis Huawei P30 Pro remonto darbų. Visa tai todėl, kad savo salone turime didelę dalį remontui reikalingų detalių.

Suteikiama garantija darbams

Džiaugiamės, kad mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, todėl užtikrinama aukščiausia darbo kokybė ir 3 mėnesių garantija.

Meistrai su ilgalaike patirtimi

Identifikuosime problemą, pasiūlysime jos sprendimo būdus bei suteiksime vertingų patarimų kaip prižiūrėti įrenginį ateityje.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui