Paieška

iPhone 6 baterijos keitimas

iPhone 6 – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite kiekvieną dieną naudoti funkcionalų, stilingą, ilgaamžį ir puikią bateriją turintį telefoną, kuris suteikia galimybę net ir visą dieną žiūrint laidas telefone vakare džiaugtis dar visiškai neišsikrovusiu akumuliatoriumi. Tiesa, kartais dėl ilgo naudojimo, o kartais dėl gamyklinio broko gali būti reikalingas iPhone 6 baterijos keitimas. Tokiu atveju kviečiame susisiekti su Mano-phone meistrais, kuriems tai yra kasdienybė ir kurie darbus atliks ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai.

iPhone 6 baterijos keitimas dažnai atliekamas vos per 20 minučių, o atliktam darbui suteikiama daugiau nei 3 mėn. garantija, kuri Jums nieko nekainuos. Mano-phone meistrus renkasi tie, kurie ieško kokybės už priimtiną kainą, juolab, greičio, galiausiai, malonaus bendravimo, kurį gali garantuoti meistrai.

iPhone 6 baterijos keitimas visoje Lietuvoje

Išmaniųjų Apple telefonų baterijos keitimas atliekamas visoje Lietuvoje nepriklausomai nuo to, kuriame šalies mieste gyvenate. Vilniuje esate laukiami adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Prieš atvykstant geriausia yra užsiregistruoti susitikimui telefonu arba elektroniniu paštu. 

Tiesa, paslaugos teikiamos ne tik Vilniaus, tačiau ir kitų miestų gyventojams: Panevėžio, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir taip toliau. Tiesiog reikia pasirinkti Jums tinkamiausią telefono pristatymo būdą iki Vilniuje esančio serviso ir greitai sutvarkomas mobilusis bus grąžinamas atgal. Mobiliojo transportavimas dažniausiai atliekamas per kurjerį, kadangi tai greičiausias ir paprasčiausias būdas. Mano-phone meistrai pasirūpins visomis smulkmenomis, tad Jums teliks tik paduoti ir tik pasiimti telefoną. Taip pat galimas telefono perdavimas pašto siuntomis, autobusų siuntomis, paštomatais ir kitais Jums labiausiai tinkamais būdais.  Gavus telefoną jis bus greitai sutvarkomas, tad viskas – klientų patogumui.

iPhone 6 baterijos keitimo kaina

iPhone 6 baterijos keitimo kaina kinta priklausomai nuo to, ar akumuliatoriaus keitimas yra vienintelis gedimas ar yra ir daugiau. Suprantama, kad kuo daugiau gedimų – tuo daugiau detalių jų šalinimui reikia. O kadangi Mano-phone naudoja tik sertifikuotas, kokybiškas ir būtent iPhone 6 tinkančias dalis – jos kainuoja. Visgi, taip garantuojama, kad kartą sutvarkytas telefonas daugiau nebekels jokių nesklandumų, tarnaus ilgai.

Papildomai į kainą įeina ir garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn. Tai reiškia, kad jeigu garantijos metu pasikartojo gedimas – jis bus sutvarkytas nemokamai. Jeigu norite žinote bent preliminarius kainoraščius, kiek kainuos tam tikros problemos šalinimas, konkrečiai – baterijos keitimas, tokiu atveju kviečiame susisiekti asmeniškai su Mano-phone meistrais, kurie įvardys paslaugų kainas.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Jeigu sugedo telefonas ir jam būtinas greitas taisymas – tokiu atveju Mano-phone meistrai yra geriausias pasirinkimas, kadangi dažnai remonto darbai trunka iki pusvalandžio. Štai todėl skubantys turi užsiregistruoti susitikimui. Meistrai ne tik atlieka taisymo darbus, tačiau ir teikia nemokamas konsultacijas, atsako į visus jiems iškilusius klausimus. Galiausiai, kol bus atliekamas iPhone 6 tvarkymas – Jums nemokamai gali būti duodamas pakaitinis telefonas, kuriuo galėsite naudotis tiek laiko, kol Jūsų telefonas bus tvarkomas. Viskas – klientų patogumui, kad nei vieną dieną netektų gyventi be išmaniojo, kuris labai palengvina kasdienybę.

Kaip užsakyti iPhone 6 taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas iPhone 6 baterijos keitimas – tokiu atveju siūlome nieko nelaukti ir kuo skubiau kreiptis į meistrus, kurie padės greitai susitvarkyti su šiuo gana minimaliu gedimu. Susisiekti su Mano-phone meistrais galite Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Meistrai pasirūpina ne tik gedimų pašalinimu, tačiau ir nemokamomis konsultacijomis, kurios kartais reikalingos klientams. Suprantama, kad išmaniųjų telefonų akumuliatoriaus tvarkymas Jums mažai pažįstama sfera. Štai todėl NEMOKAMOS konsultacijos padės suprasti – kaip atliekamas Apple gaminio akumuliatoriaus keitimas, kokia preliminari tvarkymo kaina ir kaip greitai paslauga gali būti suteikiama.

iPhone 6 akumuliatoriaus keitimas – Mano-phone.lt kasdienybė. Kreipkitės į pačius geriausius.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui