Paieška

iPhone SE ausinių lizdo keitimas

Muzikos klausymasis mobiliuoju telefonu – ypač dažnas, tad nieko keisto, kad sugedus ausinių lizdui daugelis nori, kad gedimai būtų kuo greičiau pašalinti. iPhone SE ausinių lizdo keitimas Mano-phone meistrams yra kasdienybė, tad jie ne tik žino, kaip greitai atlikti remonto darbus, tačiau turi reikalingą įrangą, naudoja sertifikuotas, geriausios kokybės dalis, kurios garantuos, kad kartą atliktas išmaniojo tvarkymas daugiau nebekels nesklandumų.

iPhone SE ausinių lizdo keitimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad jokio skirtumo, gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje – paslaugos bus suteiktos ypač operatyviai. Gyvenantys šalies sostinėje yra laukiami mūsų servise adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Jeigu norite, kad paslaugos būtų suteikiamos kuo greičiau, netektų laukti “gyvoje eilėje”, tokiu atveju skatiname užsiregistruoti Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Žinoma, esate laukiami ir be registracijos, tačiau tokiu atveju mobiliojo telefono tvarkymas gali užtrukti ilgiau.

iPhone SE ausinių lizdo keitimo kaina kinta priklauso nuo problemos dydžio.  Jeigu ausinės užsikimšo – problemos šalinimas greitas, tačiau jeigu negroja, sugedo, o gedimas nėra aiškus – gali tekti skirti daugiau laiko problemos diagnozavimui, o tai dažniausiai didina kainą. Visgi, esame lankstūs, tad Apple gaminius tvarkome ypač pigiai, atliktoms paslaugoms suteikiame nuo 3 mėnesių garantiją.

iPhone SE ausinių lizdo keitimas ir jungties remontas pas Mano-phone meistrus bus atliktas greitai, pigiai ir profesionaliai.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui