Paieška

iPhone SE baterijos keitimas

Jeigu negalite įsivaizduoti savo kasdienybės be telefono – tokiu atveju atsiradus jo gedimams siūlome kuo greičiau kreiptis į meistrus, kurie padės pašalinti bet kokio pobūdžio problemas. Vienas populiariausių telefonų modelių Lietuvoje iPhone SE – genda taip pat, tad Mano-phone meistrai visada šalia, kai Jums reikia pagalbos.

iPhone SE baterijos keitimas yra viena dažniausiai užsakomų paslaugų. Tiesiog daugeliui žmonių telefono naudojimas nuo ryto iki vakaro yra kasdienybės dalis, tad natūralu, kad tuomet akumuliatorius greičiau dėvisi, tad reikalingas ir jo keitimas.

iPhone SE baterijos keitimas visoje Lietuvoje

Jeigu Jums reikalingas iPhone SE baterijos keitimas – pasinaudokite Mano-phone meistrų paslaugomis, kurios teikiamos visoje Lietuvoje: Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje ir taip toliau. Servisas yra Vilniuje adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Prieš atvykstant rekomenduojame užsiregistruoti. Tokiu atveju meistrai lauks Jūsų ir tvarkymas truks vos iki 20-ies minučių.

Jeigu gyvenate ne Vilniuje, tuomet galimas telefono pristatymas iki mūsų serviso Jums labiausiai tinkamu būdu: kurjeriu, paštomatu, pašto paslaugomis, autobusų siuntomis ir taip toliau. Visas smulkmenas suderins Mano-phone.lt meistrai, tad jums reikės tik laiku paduoti bei grąžinti telefoną.

iPhone SE baterijos keitimo kaina

iPhone SE baterijos keitimo kaina kinta priklausomai nuo to, kokiu metu kreipsitės dėl paslaugos, kaip skubiai telefonas turi būti sutvarkytas, kokios dalys bus naudojamos ir taip toliau. Jeigu norite žinoti, kokia yra preliminari telefono tvarkymo kaina – tokiu atveju susisiekite asmeniškai su Mano-phone meistrais, kurie mielai atsakys į klausimus bei nurodys kainoraščius.

Akumuliatoriaus keitimas papildomai apdraudžiamas nuo 3 mėn. garantija, tad pasikartojus išmaniojo gedimams – jie bus sutvarkyti visiškai nemokamai. Taip Mano-phone meistrai įrodo, kad pasitiki teikiamomis paslaugomis.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Apple mobiliojo telefono taisymo metu Jums nemokamai bus duodamas pakaitinis telefonas. Galėsite juo naudotis tiek laiko, kiek bus tvarkomas Jūsų iPhone SE. Taip suteikiama galimybė sutaupyti, jaustis komfortabiliai, dėl nieko nesukti galvos. Keitimas atliekamas greitai, dažnai trunka iki 20-ies minučių, paslaugų kainos – patrauklios klientui. Visos teikiamos paslaugos nuo A iki Ž pritaikytos išmaniam, šiuolaikiniam žmogui, kuriam telefonas – svarbi kasdienybės dalis, tad norisi, kad remontas būtų atliekamas ypač operatyviai.

Kaip užsakyti iPhone SE taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas iPhone SE remontas – tokiu atveju kviečiame susisiekti su Mano-phone meistrais labiausiai Jums tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Užsiregistruokite susitikimui ir ateikite telefono tvarkymo metu. Juolab, laukiame Jūsų ir tokiu atveju, kai tiksliai nežinote, koks gedimas, tačiau norite, kad Mano-phone meistrai rastų jį ir pasiūlytų tinkamiausias problemos šalinimo alternatyvas.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui