Paieška

iPhone SE drėgmės pažeidimų šalinimas

Natūralu, kad net ir pati geriausia įranga kartais genda. Tokiu atveju pamačius gedimus reikia kuo skubiau kreiptis į meistrus, kurie gali juos pašalinti tol, kol jie dar nėra labai dideli. Tinkamai neapsaugojus telefono nuo drėgmės – gali atsirasti labai daug skirtingų gedimų, kuriais gali pasirūpinti Mano-phone meistrai.

iPhone SE drėgmės pažeidimų šalinimo kaina kinta priklausomai nuo problemos masto. Kuo ji didesnė – tuo kaina didėja. Svarbiausia, kad iPhone SE drėgmės pažeidimų šalinimas atliekamas naudojant geriausias medžiagas, sertifikuotas dalis, tad kartą sutvarkytas Apple telefonas tarnaus Jums ilgai. Jeigu sušlapo iPhone SE – nieko nelaukite ir kuo skubiau kreipkitės į meistrus.

Nesvarbu, ar tik sušlapo iPhone SE, ar iPhone SE įkrito į vandenį – Apple išmaniojo tvarkymas atliekamas visoje Lietuvoje. Vilniuje esate laukiami adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Visada raginame užsiregistruoti susitikimui telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Tokiu atveju neteks laukti eilėje ir gedimas bus sutvarkytas greitai, dažnai vos per 20 minučių.

Jeigu gyvenate kitame šalies mieste: Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir taip toliau – taip pat galite pasinaudoti Mano-phone paslaugomis.  Tokiu atveju taisymas bus pradedamas iškart, kai tik bus gautas Jūsų telefonas. Jo transportavimu pasirūpina kurjeriai. Taip pat galimas telefono pervežimas ir kitais būdais, tad susisiekite su Mano-phone ir pagal poreikius bus pasiūloma tinkamiausia alternatyva, kuri labiausiai tinka būtent Jums.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui