Paieška

iPhone SE ekrano keitimas

iPhone SE yra vienas dažniausiai pasirenkamų mobiliųjų telefonų, kuris džiugina ne tik funkcionalumu, puikia nuotraukų raiška bei ilgai tarnaujančia baterija, tačiau ir kokybe bei tvirtumu. Tiesa, net ir pati geriausia įranga genda, ypač, jeigu tinkamai ja nepasirūpinsite. Pavyzdžiui, Mano-phone.lt dažnai tvarko mobiliųjų stikliukus, kadangi telefonai slysta iš rankų, dūžta. Dažna paslauga ir iPhone SE ekrano keitimas, tad meistrų praktika, atsidavimas bei kompetencija padeda net ir didžiausius įskilimus sutvarkyti greitai, gena kaina ir ilgam laikui.

iPhone SE ekrano keitimas visoje Lietuvoje

Nors Mano-phone servisas yra įsikūręs Vilniuje, tačiau paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose, miesteliuose bei kaimeliuose. Paprasčiausiai susisiekus su Mano-phone meistrais bus suderintas tinkamiausias telefono transportavimo būdas. Patogiausias – išmaniojo perdavimas per kurjerį. Tuomet jis atvyks paimti telefono ten ir tokiu laiku, kuris Jums labiausiai tinka. Taip pat galimas telefono perdavimas autobusų siuntomis, paštomatu, paštu ir taip toliau. Pasirinkite Jums labiausiai tinkamą Apple telefono transportavimo būdą ir laukite, kol iPhone SE ekrano keitimas liks tik kaip nemalonus atsiminimas.
Jeigu esate vilnietis(-ė) ir norite pats atvežti savo telefoną – tokiu atveju labai rekomenduojame užsiregistruoti susitikimui. Tuomet meistras lauks Jūsų. Susisiekti galite telefonu +37067306748 arba elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt. Esate laukiami adresu: J. Jasinskio g. 16, Vilnius. Jeigu neužsiregistruosite – taip pat Jūsų lauksime, tačiau prioritetine tvarka pirmiausia bus aptarnaujami užsiregistravusieji.

iPhone SE ekrano keitimo kaina

iPhone SE ekrano keitimas gali kainuoti daugiau arba mažiau priklausomai nuo kelių veiksnių. Pirmiausia – nuo problemos masto. Kaina skiriasi ir nuo to, stikliukas tik įskilo, ar visiškai sudužo. Kuo problema didesnė – tuo kaina labiau kyla, kadangi reikalingos specialios priemonės, kurios padeda tvarkymo darbus atlikti profesionaliai. Štai todėl geriausia į meistrus kreiptis dar tada, kol problema maža. Tokiu atveju stikliuko keitimas bus ne tik greitas, tačiau ir pigus.
Atliktas ekranų keitimas taip pat papildomai apdraudžiamas daugiau nei 3 mėn. garantija, tad atsiradus pakartotiniams skilimui – jis bus sutvarkytas nemokamai. Mano-phone meistrai atsakingai atlieka darbus, tad yra ramūs dėl suteiktų paslaugų.

Kodėl verta rinktis Mano-phone telefonų meistrus?

Mano-phone.lt – geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori greitų ir tuo pačiu pigių paslaugų. Nemokamai teikiamos konsultacijos padės Jums ne tik sužinoti gedimo mastą, tačiau tuo pačiu ir apsispręsti, ar norite tvarkyti telefoną Mano-phone servise. Ar verta?

  • Kaip jau minėjome – suteiktoms paslaugoms suteikiama NEMOKAMA garantija.
  • Darbai atliekami greitai, paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.
  • Priimami ir skubūs užsakymai.
  • Taip pat teikiamos NEMOKAMOS konsultacijos.
  • Darbams atlikti naudojamos sertifikuotos, konkrečiai iPhone SE modeliui tinkamos priemonės.

Domina daugiau info – susisiekite asmeniškai su Mano-phone meistrais, kurie paaiškins smulkmenas, atsakys į klausimus, padės apsispręsti.

Kaip užsakyti iPhone SE taisymo paslaugas?

Jeigu Jums reikalingas stikliuko keitimas ir norite, kad darbas būtų atliktas greitai bei pigiai – tokiu atveju Mano-phone kviečia susisiekti su meistrais Jums labiausiai tinkamu būdu: telefonu +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Esate laukiami ir be registracijos – servise, tačiau tokiu atveju gali tekti palaukti “gyvoje eilėje”. Taigi, skubantiems siūlome pasinaudoti registracija, kad kuo greičiau gautumėte išsamią konsultaciją, sužinotumėte apie gedimo pobūdį bei nuspręstumėte, ar paliksite mobilųjį Mano-phone meistrams. Nelaukite, kol problema bus labai didelė, kadangi kuo ji mažesnė – tuo tvarkymas kainuos pigiau ir bus atliekamas greičiau.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui