Paieška

iPhone SE home mygtuko keitimas

Sugedus kuriam nors telefono mygtuko labai apsiriboja jo funkcionalumas, tad gedimai turi būti kuo greičiau šalinami. Dažna Mano-phone meistrų teikiama paslauga yra iPhone SE home mygtuko keitimas, kuris dažnai užtrunka iki 20 minučių, o suteiktoms paslaugoms taikoma net daugiau nei 3 mėnesių garantija.

iPhone SE home mygtuko keitimas atliekamas visoje Lietuvoje. Jeigu gyvenate Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose – tokiu atveju galimas išmaniojo telefono transportavimas Jums labiausiai tinkamu būdu: kurjeriu, paštomatu, paštu, autobusų siuntomis ir t.t. Susisiekus su Mano-phone suderinamas tinkamiausias transportavimo būdas ir pasirūpinama, kad klientui netektų dėl nieko sukti galvos.

Jeigu gyvenate Vilniuje, tokiu atveju esate laukiami adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Jeigu skubate – raginame užsiregistruoti susitikimui telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Priimsime atvykus ir be registracijos, tačiau tokiu atveju gali tekti laukti “gyvoje eilėje”, kadangi pirmenybė susitarusiems.

iPhone SE home mygtuko keitimo kaina kinta priklausomai nuo to, kaip greitai paslauga turi būti suteikta, kokių papildomų paslaugų reikia ir taip toliau. Preliminarias kainas galite sužinoti susisiekę asmeniškai su Mano-phone meistrais. Kontaktuoti galite ir tokiu atveju, jeigu turite kokių nors klausimų. Mano-phone meistrai mielai į juos atsakys ir padės apsispręsti, ar Jums reikalingas iPhone SE home mygtuko keitimas.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui