Paieška

iPhone SE kameros keitimas

Natūralu, kad šiais laikais Apple telefonai perkami dėl savo funkcionalumo, ypač puikios kameros, kuri suteikia galimybę įamžinti pačias gražiausias gyvenimo akimirkas. Tiesa, sugedus įrangai būtinas greitas iPhone SE kameros keitimas, kadangi tik taip vėl galėsite džiaugtis įrangos funkcionalumu.

iPhone SE kameros keitimas atliekamas greitai, gera kaina, ilgam laikui. Galimas tiek galinės, tiek priekinės kameros keitimas, kai kurios atvejais reikalingas telefono kameros stikliuko keitimas. Priklausomai nuo mobiliojo gedimo – kinta ir kaina. Svarbiausia kuo skubiau kreiptis į Mano-phone meistrus, kol gedimas minimalus. Tuomet ir paslaugos kaina yra mažesnė. Svarbiausia, kad iPhone SE kameros keitimas atliekamas naudojant profesionalias medžiagas, tad kartą sutvarkytas išmanusis tarnaus Jums ilgai.

Remonto darbai atliekami visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir taip toliau. Vilniuje išmaniojo tvarkymas atliekamas adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Jeigu Jums reikalinga pagalba – rekomenduojame užsiregistruoti susitikimui, tokiu atveju neteks laukti “gyvoje eilėje”. Registracija galima telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Susisiekus meistrai nurodys paslaugų kainas, atsakys į klausimus, pasiūlys kelis tinkamiausius įrangos tvarkymo būdus.

Nepriklausomai nuo to, koks įrangos gedimas (visai neveikia, tik nefotografuoja, gal tik nefilmuoja ir t.t.) – Mano-phone meistras greitai ras gedimą ir pasiūlys tinkamiausią tvarkymo būdą. Kol telefono gedimas bus šalinamas galite nemokamai naudotis Mano-phone meistrų suteiktu pakaitiniu telefonu.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui