Paieška

iPhone SE korpuso keitimas

Tinkamai funkcionuojantis telefonas labai palengvina gyvenimą, tad jeigu atsirado gedimai – susisiekite su Mano-phone meistrais. Dažnai meistrų teikiama paslauga yra iPhone SE korpuso keitimas, kuris atliekamas greitai, profesionaliai ir ilgam laikui.

iPhone SE korpuso keitimas dažnai trunka vos iki 20-ies minučių, tad susisiekite su Mano-phone meistrais jeigu labai skubate.

iPhone SE korpuso keitimo kaina kinta priklausomai nuo problemos dydžio. Kuo gedimas didesnis – tuo kaina irgi didesnė, tad norėdami sužinoti preliminarius kainoraščius – susisiekite asmeniškai telefonu: +37067306748, elektroniniu paštu: info@mano-phone.lt arba užpildžius užklausą internete. Aptarus kainoraščius užsiregistruokite susitikimui ir atvykite sutartu laiku. Tokiu atveju iPhone SE korpuso keitimas bus atliekamas pigiai, greitai ir kokybiškai.

Išmaniojo Apple telefono tvarkymas atliekamas visoje Lietuvoje. Jeigu gyvenate Vilniuje, tokiu atveju esate laukiami servise adresu: J. Jasinskio g. 16 (parduotuvėje IKI, 2-ame aukšte). Jeigu gyvenate kituose šalies miestuose, pavyzdžiui, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kur kitur – tokiu atveju mobilusis telefonas yra atvežamas iki serviso nuo Jums labiausiai tinkamos vietos. Dažniausiai naudojamas kurjerių paslaugomis, kadangi taip – greičiausia ir patogiausia.  Pagal klientų pageidavimus galimas telefono transportavimas ir paštu, paštomatu, autobusų siuntomis. Mano-phone meistrai suderins viską, tad klientams dėl nieko netenka “sukti galvos”.

Nepriklausomai nuo to, telefono korpusas įskilo, sulūžo ar tik nusibraižė – susisiekite su Mano-phone.lt meistrais, kurie suteiks Jums pagalbą ir pasirūpins, kad tvarkymas būtų atliekamas pagal Jūsų poreikius.

Kontaktai

Telefonas
Adresas
J. Jasinskio g. 16, Vilnius (Parduotuvė IKI, 2 aukštas)
Darbo laikas
Pirm-Penkt: 10:00-19:00 val.
Šeštadienis: 11:00-17:00 val.

Išsikviesti kurjerį

Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Dirbame visuose Lietuvos miestuose, atvyks kurjeris ir pasiims Jūsų įrenginį. Mes ji pataisysime ir kurjeris pristatys Jums įrenginį atgal tiesiai į rankas. Apie galimybės pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37067306748 arba info@mano-phone.lt arba galite palikti žinutę tiesiog pateiktoje formoje ir mus Jums paskambinsime.

Pridavimo data
Prietaiso tipas

Prietaisas

Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Adresas

Miestas

Papildomi komentarai

Užsirašyti Atvykimui