Huawei – populiari Kinijos telefonų gamintoja, kurios išmanieji įrenginiai yra žinomi ir pelnę populiarumą visame pasaulyje. Beje, ar žinojote, jog išvertus iš kinų kalbos Huawei reiškia puikų Kinijos laimėjimą? Huawei yra trečias pagal dydį telefonų gamintojas pasaulyje, po „Apple“ ir „Samsung“. Šios įmonės telefonuose galima rasti tokių pažangių funkcijų, kurios konkuruoja su dviejų didžiausių prieš tai įvardintų įmonių pagamintų telefonų funkcijomis. Tačiau, kaip ir visi telefonai, Huawei išmanieji irgi turi trūkumų, nepavyksta išvengti gedimų. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie dažniausiai pasitaikančius Huawei telefonų gedimus.
Neveikia Huawei telefono kamera
Nesuklysime sakydami, jog kamera yra labai svarbi dabartiniuose išmaniuosiuose telefonuose. Tiesą sakant, vis didesnės dalies žmonių, sprendžiančių kurį telefoną pirkti, sprendimą nulemia išmaniojo telefono fotoaparato specifikacijos. Visi nori gražių, aukštos kokybės nuotraukų, tad kuo daugiau megapikselių, patobulinimų turi kamera, tuo geriau. Tačiau su kameromis neretai kyla problemų – sutrinka jų veikimas. Anot ekspertų, tai lemia ne telefono kokybė, o jo naudojimo klaidos.
Jei neveikia telefono kamera (jungiant ji visiškai nereaguoja), labai tikėtina, kad viršijote savo telefono atminties limitą. Tokiu atveju turite du pasirinkimus: ištrinti nuotraukas ir kitus failus iš įrenginio saugyklos arba išsaugoti naujas nuotraukas atminties kortelėje. Priimtinesnis antras variantas, nes niekas nenori prarasti ilgai kauptų, brangių nuotraukų.
Kaip tai padaryti?
- Atidarykite fotoaparatą ir eikite į nustatymus;
- Atsiradusiame sąraše pasirinkite „Kiti“, tada eikite į skirtuką „Pageidaujama išsaugojimo vieta“;
- Bakstelėkite „SD kortelė“, tada grįžkite į pagrindinį ekraną. Jei reikia, iš naujo įjunkite telefoną ir įsitikinkite, ar viskas pavyko.
Telefonas neprisijungia prie Wi-Fi
Tai yra viena iš dažnų problemų, susijusių su „Huawei“. Kartais nutinka taip, kad šie telefonai neprisijungia prie „Wifi“ arba užtrunka daug laiko, kol pavyksta prisijungti prie„Wifi“. Ką tokiu atveju daryti?
- Pirmiausia įsitikinkite, kad neįjungtas lėktuvo režimas;
- Patikrinkite, ar teisingai įvestas slaptažodis. Jeigu slaptažodis teisingas, išjunkite „wifi“ ir mobiliuosius duomenis, įjunkite lėktuvo režimą ir, kol jis aktyvus, vėl prisijunkite prie „wifi“ tinklo ir pažiūrėkite, ar jis veikia.
- Patikrinkite, ar kitas įrenginys sėkmingai prisijungia prie wi-fi;
- Patikrinkite, ar tinkamai veikia maršrutizatorius. Išjunkite ir vėl iš naujo jį paleiskite.
Problemos su liečiamu ekranu
Labai nesmagu ir nepatogu, kai kyla problemų su liečiamu telefono ekranu. Juk tik jo pagalba galite valdyti savo išmanųjį telefoną. Kaip tyčia, dažniausiai tai atsitinka, kai telefono labiausiai reikia. Kai jutiklinis ekranas nustoja tinkamai veikti, tai paveikia visas pagrindines jūsų išmaniojo telefono funkcijas.
Jeigu pastebėjote, kad ekranas nereaguoja į pirštų prisilietimus, perkraukite telefoną. Tai padarysite įspaudę ir bent 13 sekundžių palaikę Įjungimo/Išjungimo mygtuką. Jeigu tai nepadeda, pabandykite išimti telefono bateriją, palaukite kelias sekundes ir vėl ją įdėkite. Žinoma, tai galima padaryti ne visuose telefonuose, o tik tuose, kuriuose baterija yra išimama.
Problemos su Bluetooth
Skirtingai nei „Apple“ įrenginiai, „Android“ išmanieji telefonai, tokie kaip „Huawei“, dalijasi, perduoda ir priima failus naudodami „Bluetooth“ funkciją. Ji taip pat naudojama „Huawei“ išmaniesiems telefonams prijungti prie garsiakalbių, laisvų rankų įrangos ir kt.
Jeigu kyla problemų su „Bluetooth“, atlikite žemiau išvardintus veiksmus:
- Įsitikinkite, kad atstumas tarp Huawei telefono bei įrenginio, kurį norite prijungti, nėra per didelis;
- Patikrinkite, ar įjungta „Bluetooth“ funkcija;
- Padarykite, kad „Bluetooth“ būtų matomas ir pasiekiamas kituose įrenginiuose.
Taigi, įvardijome pagrindinius Huawei telefonų gedimus. Žinoma, jų būna daugiau ir įvairesnių, pavyzdžiui, telefonas nesikrauna, negaunamos tekstinės žinutės ir kt.